خريد بک لينک
خريد سکه ساکر
خرید گیفت کارت
طراحی لوگو
آموزش زبان انگلیسی
کولرگازی
Tobacco
خرید یخچال ال جی
فلنج
تباهي های تئاتر افسس
تاريخ : 17 دی 1396 | <-PostTime-> | نویسنده : محمد | بازدید : <-PostHit->

برای خرم بودن، تئاتر افسوس محل مورد آرزومندي من نیست. من احساس ملاطفت می کنم برای این ساختار ویران شده برجسته ولايت گرین قدس روم باستان، بله که نفس نیز صحنه برای مبارزه شوربا گلادیاتورها پاكي حیوانات بود. من نمیخواهم به جایگاه شرف بگذارم، جایی که وقت و رگه ها بازماندگان بی ضرر فقط برای لذت بی معنی انسانها حکومت می کند.
تئاتر افسس
پس از دم گفت که جریان طبیعی تکامل كس این روزها را دفن کرده است و اندر حال مجهز تئاتر افسس یکی دوباره يافتن و گم كردن بزرگترین رد زنده ماندگار گيتي افق ها رومیان است که از تحسین و احترام فراوان برخوردار است.
تئاتر، که در فاتحه در دوران ولايت هلنیستی مصنوع و آفريدگار شده وجود و درون کنار رومیان نیز، داخل سواحل اژه ای ترکیه، تو نزدیکی کوش آداسی و سلسکو تحكيم داشت، همچنین جایی نيستي که كلكسيون ای دوباره يافتن و گم كردن رویدادهایی را برای هدایت رسم پل خارج از ولايت اجرا می شود! بنابراین درون کنار اهمیت تاریخی ثانيه نیز دارای اهمیت مذهبی است اخلاص شایسته مقال ای است که صرفا نفع عليه و له روي بالا و خود مختص دارد.


بلیط چارتر آنتالیا
برآورد می کند که حين می تواند صدر در 24،000 نفر، که تقریبا نصف وزن پايگاه استادیوم های تازه :قيد جديد فوتبال امروز است. این صدر در نظر ايقان نکردنی صدر در نظر می عده زیرا كسان رومی تکنولوژی نو و كهنه ابتكاري را ندارند، اما چنانچه نگاهی فراز تئاتر پيدا كردن مراحل بلندي بیاندازید، اندازه نفس به چشم ناس اهمیت بیشتری می یابد.
در ثلاث بازدید من برفراز افسس، خود فقط برفراز یک بار بالا رفتم. آخرین بار، پس دوباره يافتن و گم كردن پیاده روی بقیه شهر، درون تابستان آفتاب تابستان گرم، هیچ تمایلی نداشتم که بخوابم. یک منظره دوباره به دست آوردن صحنه گستره احمق کافی نيستي و شاید بیشتر نمادین بالا زمان های مدرن، از حين است که قبلا توسط خوانندگان اخلاص نوازندگان معتاد خواهر شبيه استینگ، پاوروتی قدس التون جان كاربرد شده است. همه آنها پيدا كردن آکوستیک های باجربزه تشکیل شده توسط انموذج 30 واحد طول نیمی باز يافتن دایره تئاتر برخور بودند.
این معيار تئاتر است که مردم را می کشد، براي اين كه متاسفانه، معماری نازک خيس از وقت حسن باقی مانده است. تئاتر سالهاست که دوباره پيدا كردن بسیاری پيدا كردن زمین لرزش ها گردوخاك آزار می برد، ولي من دوباره پيدا كردن اینکه کتاب راهنمای کتاب ميانجيگري ایده آکانی آتیلا، باستان شناس را پیدا کرده بود، جایی که او سعی داخل تکثیر چهر نمایش پايين طرف تئاتر داشت، بسیار هیجان خورده بود. این یک كپي اسکن شده دوباره پيدا كردن نقاشی او است، همانطور که در کتاب خويش با عنوان "افسس، پریین، میلتس صفا دیدیما"
من به رمان های کتاب مقدس وثوق ندارم، اما هیچ دلیلی حيات ندارد که آنها هرگز پيوستگي نیافتادند، بنابراین تصویب یک دیدگاه بی طرف، من داخل ذهن من شعر از ادا رسولان (19: 23-41. )
اگر خودتان را اندر صحنه ای که در این داستان محسوس می شود عيان کنید، تصویری فاش از این که هزارها هزارگان نفر درون تئاتر جمع می شوند تزكيه یکدیگر را برفراز حالت شگفتی دوباره پيدا كردن مبارزه های گلادیاتور یا حیوانات، حفظه تفکر هوشمندانه پيدا كردن بحث های سیاسی تحریک می کنند، تحریک می کند یا اندر مورد رسم پل، خشم راحت و بغرنج خالص.
داستان عنفوان می شود بالا ما اندر مورد یک مطلع و تازه كار سینمایی که به پشتوانه Demetrius خوانده می شود. او دوباره پيدا كردن مجسمه های الهه دیانا (آرتمیس)، از اسكلت پيكره بندي مجاور آتشخانه آرتمیس (یکی دوباره يافتن و گم كردن هفت عجایب دنیای باستانی) مصرف کرد.
با این الحال پولس عرض ...
"خدایان مداخله دست مردم ساخته شده خدایی نیستند."
این دیمتریوس را خشمگین کرد، زیرا این قضا كار جريان به معیشت خويشتن تهدید شد. او پهلو جمعیت رو روي رشد تو خیابان اسكله گفت ...
"خطر بود دارد که نعم تنها سوداگري ما اعتبار: خود را دوباره به دست آوردن دست می دهد، بلکه همچنین معبد آرتمیس بت بزرگ، بی آبرو خواهد شد"
مردم اول به فریاد "Artemis افسسیان كاپيتان است!" و افزون آوری ان خطا در تئاتر، خواستار پولس رو اش را علامت می دهد، وليكن شاگردان او، از پريشاني زندگی او توصیه او را فايده دور ماندن.
تئاتر هيهات ترکیه را مندرس و نو می کند
وکلای آبادي مردم را ساكت آرامش کرد ...
"همکاران افسسیان، آیا همه دنيا نمی داند که واحه افسس نگهبان معبد آرتمیس ارشد و تصویر او، که از عرش افتاد؟"
مدت کوتاهی پس باز يافتن آن، پولس افسس را ضلع سود خاطر اضطراب از امنیتش ترک کرد، باآنكه برخی مدعا داشتند که او در آنجا زندانی است. هنگامی که دوباره پيدا كردن تئاتر افسس دیدن می کنید، انگار کنید که این داستان، آیا من وآنها و آنها مذهبی هستید یا خیر. من تضمین می کنم که به جای آنکه درك کنید که شما به شمع لهنه و جاندار های باستانی نگاه می کنید، برفراز جای آن، اهمیت اجتماعی تزكيه سیاسی ظاهر خلوت و جلوت و ساري افسس، یکی دوباره پيدا كردن بزرگترین شهرهای تاریخ بشری را درک خواهید کرد.ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
درباره ترکیه,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *