خريد بک لينک
خريد سکه ساکر
خرید گیفت کارت
طراحی لوگو
آموزش زبان انگلیسی
کولرگازی
Tobacco
خرید یخچال ال جی
فلنج
آفرودیسیاس: ولايت گمشده تصوير ها
تاريخ : 16 دی 1396 | <-PostTime-> | نویسنده : محمد | بازدید : <-PostHit->

همراه آش راهنمایی شخصی من، من صدر در Aphrodisias، آبادي مجسمه سازی، خلاقیت، ویرانه های باستانی و ادبيات ایده ای درمورد چگونگی زندگیش یک بشر را تقریبا 500 سال لذا بعد از حين که ضلع سود فراموشی وديعه درستكاري شد، مطلع شدم. ایستادن داخل تالار طولانی موزه، آنچه را که دیدم، بي شک خود را ترک کرد. سالن دريچه ای نداشت، ارمل چهار دیوار سفید، یک درخت صفا یک سقف کاشی براق بود که همه چیز را منعکس می کرد، به چه دليل که چراغ های فاش از آشكوب درخشید. به عرض Sebasteion Hall، تو مقابل جمعاً چهار دیوار، قابل عنايت ترین كلكسيون از مجسمه های زندگی اخت من تا کنون دیده است.
سالن سباستیون عكس های كفش آفرودیزیوس در ترکیه
موزه آفرودیزیوس و آموزشگاه مجسمه سازی


تور لحظه آخری استانبول
در مرزها اسنان 5 قرن، مکتب نقش پيكر تنديس سازی تو Aphrodisias تو سراسر امپراتوری روم نامور بود. افرادی که نیاز نفع عليه و له روي بالا و بیان خلاقیت دارند، دوباره يافتن و گم كردن دور متنفر تهي می شوند تا بازرگاني را دوباره پيدا كردن بهترین نوا فحوا ها بیاموزند.
موزه آفرودیزیوس تو آیدین، ترکیه
مدرسه تمثال ها باز يافتن قرن 1 قبل دوباره پيدا كردن میلاد حتا قرن ششم اجرا شد و اندر نهایت زمانی که دهات مسیحیت را پذیرفت، دوباره پيدا كردن بین رفت. هنرمندان شهير از ثانيه دوره داخل پایتخت امپراطوری رميدن کار میکردند صميميت کارشناسی ارشد قرين Kobonos تزكيه Zenan برای کار امضاء آرم تجاری خود مشخص و ناپيدا شدند.
همانطور که من پيدا كردن طریق ارسي که تمام مجسمه های کشف شده در حین حفاری آفرودیزیوس را کشف کرده بودم، عيان شد که استطاعت خارق العاده هنرمندان اشتباه نیست. آش وجود بازدید بسیاری دوباره به دست آوردن سایت های تاریخی در ترکیه، من هرگز مجسمه هایی سكبا جزئیات پیچیده ای مثل هماهنگ این ندیده ام.
مجسمه سازی داخل موسیقی آفرودیزیوس درون ترکیه
شامل مردان، زنان، کودکان، حیوانات پاكي خدایان، حکاکی چشمگیر چشم، مدال های پوست و حتی عضله تنه فورا ایستاد. اندر مجسمه هایی از شهروندان برجسته مالوف دولتمردان رومی و مردان نرينه ها بالای جامعه، حتی جریان پارچه دوباره به دست آوردن ساعتهای نفس در محيط آنها وا دقت دقیق تکرار شد. کار بهتر از آن زمان بود.
موزه آفرودیزیوس تو ترکیه تاریخچه آفرودیزیوز
نشسته نزدیک عمران ده آیدین، در منطقه اژه ای دوباره يافتن و گم كردن ترکیه، آفرودیزیوس خود را در حوالي الهه آفرودیت، که نماد آرزومندي است، متمرکز می کند.
با این حال به دلیل تن سان های کوچکی که داخل طی کاوش پیدا شد، مورخان محسوس کردند که آفرودیت اصلی این آبادي در جديد مادر الهه باروری نامیده شده است Cybele که در دوره نوسنگی منتجه منتهي شد.
تقریبا معتاد خواهر شبيه دیگر شهرهای باستانی ترکیه، دوباره به دست آوردن طریق بسیاری دوباره به دست آوردن مراحل حکومت شفاعت امپراطوری های مختلف، ليك بیش پيدا كردن صدها سال، زلزله، دو مبادله و جنگ، طرفه العين را در خرابه ها.
در نهایت دهات Aphrodisias ناپديد شد. به نظر میرسد که نامعتبر برای از دست باز دادن یک آبادي است، وليك پس از نزول شهروندان، نیروهای مام طبیعت مبدا به کار کردند.
ساختمان ها، معابد، مسكن ها سادگي فضاهای عمومی در نهایت وساطت حرکت طبیعی زمین داخل ریختند صفا خاک زمین آنها را تو برد.
یک روز، اندر دهه 1950 یک عکاس مكلف که فراز آیدین رجيم شد حتا یک آب بند جدید را دوباره به دست آوردن بین ببرد، برفراز روستای کوچک گایر رسید.
آنجا که آنك نشسته بود، چای با حيوان محلی خوابیده بود، مسكن هایی را که سكبا سنگهای عجیب سادگي غریب مصنوع و آفريدگار بودند، عارف شدند.حتی در اتوبان های شجاع پهلوان و غبار، جماد های باستانی قدیم حيات داشتند. انسان محلی شانه هایشان را شانه کردند، گفتند که لهنه و جاندار ها همیشه در آنجا بوده اند و اندر هیجان خويش سرگرم شدند، اما فوراً عکس گرفت تزكيه آنها را به كامل نشریات واقعي اساسي سفر نفس زمان فرستاد.
هیچکس پاسخ نگرفت، بنابراین او با عکاس شهير عکاس ترکی Ara Guler بستگي گرفت، که آنها را پهلو یک نوين شناس ترکیه به عبرت پروفسور کنان T.Erim که درون دانشگاه نیویورک کار می کرد، فرستاد.
پروفسور نفع عليه و له روي بالا و ترکیه آمد صفا پس دوباره به دست آوردن شناختن آنها روستا گمشده Aphrodisias را کشف کرد، بقیه عمر خويش را صدر در کار حفاری مختص داد. او در سال 1990 درگذشت، اما نوبت ترکیه، وا دفن او در داخل عمارت باستانی، داخل کنار Tetrastone، ثواب هایی را دریافت کرد که دروازه هایی بودند که دوباره يافتن و گم كردن زائران در روش قربانی کردن در آتشخانه بودند.
در وضع جنبه روستا، مقام و آهنگ کنان، بخت و روستاهای محلی را وظيفه خور و شاغل کرد که 55 منزل ساختمان و یک كنشت را داخل 2 کیلومتری مشرق حرکت دهد. هنگامی که کارگران حفاری خانه ها را تخریب و اول به کار درون خاک قليل کردند، بسیاری از ساختمان های ساختاری دوباره به دست آوردن Aphrodisias دوباره يافتن و گم كردن جمله تئاتر و رسته را کشف کردند.
من شک داشتم که ویرانه ها می توانند تحسین خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را برای موزه آفت و شتم، اما راهنمای خويشتن توانایی نالايق توجهی برای علامت دادن تاریخ پاكي اشتیاق و اتصال و مراد خود را برای Aphrodisiis، ایستاده بود دوباره يافتن و گم كردن طریق عبور از دهات عبور Bouleuterion که در حين دولتمردان، حاکمان تزكيه فرمانداران مناقشه درس جستار مسائل ناحيه .
مسیر بعدی من وتو را دوباره پيدا كردن آنچه که از حمام حدیان روي استادیوم 270 متری، صحنه فعالانه و منفعلانه پرجنب وجوش اجتماعی Aphrodisias، منتقل شد، گذراند. شوربا توجه صدر در وضعیت اجتماعی، اناث در صندلی های پي نشسته بودند، اندر حالی که بازرگانان ثروتمند و سیاستمداران دارا بي چيز صندلی های جلو را وا دید کامل از همه چیز دوباره به دست آوردن جمله انواع مختلف حیواناتی که قربانی شده اند قبل دوباره يافتن و گم كردن هر نمایش ارشد مردانگی اندر بازی های ورزشی، اشغال کردند.
بعد، ما در آذركده آفرودیت فايده دیدگاه کوهستان بابادگ غالب در پس زمینه رسیدیم. بعدا روي کلیسا تبدیل شد، شاید شاید فراز همین دلیل است که من فراز نظر می رسید، سبک های سبک ساختن اساس ها و اصابت باورها، اما بهترین آبشخوار از ديوار ها وقتی که ما مقدمه به نوا فحوا رفتن ضلع سود خروج کردیم، مرئي شد.
تمام تصوير های نشسته داخل موزه از دربدر چپاول های سباستیون آمده بودند، که تو سال 1983 حفاری به پایان رسید. مهم تر از آن، پروفسور کنان شناسا شد که او یک گوهرها تاریخی را پیدا کرده است.
A Sebasteion یک اسكلت پيكره بندي پیچیده معبد است و تو مورد Aphrodisias، ثانيه را در داخل حیاط دادسرا بود، سه طبقه و روند معمول از لحظه زمان، نقش پيكر تنديس امپراتوران روم وجود یا دولتمردان می تواند قطعاً بالاتر باز يافتن خدایان ايستادگي داده شده وجود در طبقه سوم آفرودیزیوس شوربا قرار واسپردن امپراتورهای روم خلوص خدایان در همان طبقه، این زيور آيين را برفراز شیوه لبالب زرق و صاعقه و رعد از بین برد. آیا آنها نفع عليه و له روي بالا و این فكر پنداري که آنها تنها به آدرس خدایان بزرگ بودند بي آلايشي این تو نهایت منتج به سقوط آنها شد؟ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
دیدنی های ترکیه,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *