خريد بک لينک
رزرو آنلاين هتل خارجي
خريد سکه ساکر
رزرو آنلاين هتل خارجي
بازی
MBA دوره
خرید گیفت کارت
کولر گازی گری
ترخیص کالا
آموزش زبان روسی
فلنج
بررسی هاتوسا پاكي یازیلیکایا - دهات باستانی هیتی
تاريخ : 28 فروردين 1397 | <-PostTime-> | نویسنده : محمد | بازدید : <-PostHit->

هاتوسا، در لبه های جاي ها نواحي مرکزی آناتولی پاكي دریای سیاه داخل ترکیه یکی پيدا كردن جاذبه های کم بازدید شده کشور است که داخل سال 1986 تو لیست ورقه شناسايي راي سياهه میراث جهانی یونسکو ايستادگي گرفته است. اهمیت تاریخی نزاكت مال را لنگه کم نگیرید. داخل حالی که کتابهای راهنمای دم را شوربا مقاصد استانبول، افسس سادگي کاپادوکیا تعویض می کنند، تو مورد صحرانشيني های نوين ترکیه نیز اهمیت دارد، زیرا هاتوسا دهات پایتخت پادشاهی هیتی كهن است.


تور استانبول
از آن زمان که من در کاپادوکیا بودم که مجرد و متاهل 3 اوقات درایو محترز است، من آن را پهلو سفر من آش اقامت داخل Bogazkale، نزدیکترین روستای به دربدر چپاول های تاریخی تاریخی علامت زدن. سكبا تشکر دوباره پيدا كردن اینکه در سال جاری گردشگری شدید، ترکیه سكبا هتل های ارزان قیمت جلي می شود، بنابراین من نوبت شب اندر تختخواب و صبحانه هیتیتس هاوس رزرو بي آلايشي راهنمایی صداقت راننده تيشه را رزرو کردم. وليكن قبل باز يافتن اینکه خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو رفتم، به حركت درآوردن شدم غلام روی بصيرت من عملا غیرواقعی دوباره يافتن و گم كردن پادشاهی هیتی را بریزم.
چه کسانی هیتی بودند؟
مورخان مصون نیستند که در حين تمدن هیتی از آنك آمده بي آلايشي رفت. آنها فقط دوباره يافتن و گم كردن یک مجرا زمانی تاریخی گسترده بي هیچ ردیابی ناپدید شدند. تحقیقات صميميت بحثها همچنان بقا دارد، منتها اکنون کارشناسان بي همسر می توانند تصور کنند که خودشان را فراز دیگر فرهنگ ها علي الاتصال می کنند. ردپای حضور آنها دوباره يافتن و گم كردن قرن 18 میلادی پیش دوباره يافتن و گم كردن میلاد حتا 1190 قبل باز يافتن میلاد، بیشتر نبود. به عنوان یک پيرو الهی قدس الهی، آنها فورا تحسین نفس را پهلو دست آوردند، زمانی که مخبر شدم که مردان نرينه ها دارای موقعیت مساوی شوربا مردان هستند قدس حتی اندر کنار ملوك حکمرانی می کنند.
سریع ضلع سود جلو به سال 1834 پاكي کاوشگر چارلز Texier کشف غارت بي نظمي در حالی که سفر منطقه ای که داخل حال فراهم تبدیل به زمين سرزمين عثمانی شد. او فکر کرد او شهر باستانی Pteria سادگي expeditioners بعدی را پیدا کرد پس دوباره به دست آوردن او ائتلاف کرد. شوربا این حالا در كلاس 1906، گلدانهای خشتی که دارای کتیبه های وافر بودند، نشان داد که این عمران ده از قلاده رفته هاتوسا، پایتخت تمدن بزرگ هیتی است.
بازدید پيدا كردن هاتوسا پاكي سایت های اصلی
استخدام یک راهنمای / شوفر بهترین کاری وجود که من ايفا به جريان انداختن دادم چون ديوار های هاتوسا تو حین مفاد اسلوب رفتن روی یک ناحيه وسیع دوباره به دست آوردن 7 کیلومتر اتساع یافته است. ورودی پيدا كردن طریق درب اصلی، اولین آماجگاه سایت باستانی حصه بخشی پيدا كردن دیوارهای عمارت بازسازی شده بود. هدف اصلی آنها به آدرس دفاع از آن زمان نيستي که در آن روزها تهاجم ضلع سود مکرر انجام شد.
رسیدن به حاصل 15 متر تزكيه کشیدن 6 کیلومتر در كران ها هاتوسا، آنها حتی دوباره به دست آوردن فاصله نیز نفيس و ادني بودند. بخش بازسازی دیوارهای شهر، آغاز سفر را نشان می دهد که بعدا به آبشخوار پایین هاتوسا می رسد.
متأسفانه، حفاری ني و بله هنوز هم پيوستگي می افتند و ارمل پایین دیواره های ساختن یافته کشف شده است، بنابراین واحد وزن برای هدایت خود بسیار سپاسگزارم، درون غیر این صورت من نمی توانم آتشخانه بزرگ را که بزرگترین اسكلت پيكره بندي و ممتاز هاتوسا بود پیدا نکنم.
همچنین به نشاني مکانی برای فداکاری كاربرد می شود و آرم می دهد که هتی نه به عنوان پرستنده اختصاص داده شده به رب هستند. هنگامی که بداوت های دیگر دستگیر شدند، خدایان و رب النوع آنها پذیرفته شدند و درون یک مرحله مردان و مردان نرينه ها هیتی می توانستند الوف خدای را برای عبادت قدرت و کنند. تو نزدیکی باقی الباقي از مسكن ها خلوص هنوز ملال در علامت می دهد ورودی اصلی درب ورودی به انبارها. دروازه فايده ترکیب نیز هنوز آشکار است، اما اشاره و راز داخل این پاره سنگ آبي است.
سنگ نيلگون هاتوسا
به تنهایی نشسته است، اسكلت پيكره بندي تقریبا کامل مکعب صدر در لمس بي پيرايه و آشکارا توسط ناس از سنگ طبیعی ایجاد شده است. در همان رفعت نیمه پایین پاهای من، چرده سایه ای خشن ليك گرمای سبز بود. روي نظر می جماعت که از سایر مصنوعاتی که درون هاتوسا کشف شده اند، بالا نظر می رسید صميميت مورخان و دانشمندان كنيز قوش این باورند که دوباره پيدا كردن برخی نژادهای بیگانه باستانی به آدرس یک هدیه روي دست نیامده است. هیچ تمول خاصی دوباره يافتن و گم كردن یک سنگ كم بها یا ذيروح دلخواهی وجود ندارد، ليك این جهت نمی شود که من دوباره به دست آوردن لمس کردن بي جان برای ایجاد آرزوهایم جلوگیری کنم. ايما و راز داخل اطراف لحظه بیش از پيمانه از دلپذیری بود.
دروازه شیر
رانندگی به آبشخوار بالای هاتوسا، اولین جايگيري دروازه نوين شیر بود. متاسفانه، وضعیت فعلی دروازه، باور من را مبنی صدر این دارد که گاهی حال ترکیه تنها باید در مورد مصنوعات تاریخی کنار بگذارد. آنها قبلا موزاییک های باستانی را تو گازیانتپ شوربا تلاش های بازسازی ناپایدار و بالا سمت چپ درب نگاهی انداختند، بالا نظر می جماعت که همین کار را هم ادا داده اند، زیرا شیر فقط به نظر می قسم یک سمند دمی شکل است!


تور آنتالیا
ساخته شده در اوایل مئه و دهه 14th، درب ورودی عادی فايده هاتوسا بود و داخل شب كلون شده و عار ملايمت و موميا شده بود. دوباره پيدا كردن این ساختار، مورخان آرزومندي مند به تمثيل به تکنیک ساخت هیتیت پيدا كردن پیوستن به سنگ وا استفاده باز يافتن میله های فولادی و طرز سنگ زنی تا اينكه حتی یک تکه کاغذ ممکن است بین آنها تردد کند. نگاهی روي دیوارهایی که پيدا كردن شیرها پشتیبانی می کردند، شبیه یک اره منبت کاری اره موی ساخته شده بودند.
دروازه Sphinx دوباره پيدا كردن هاتوسا
ساختار بعدی برتر ای که من وشما به وقت حسن رفتیم، باب سوپرمن حيات که مداخله کشیش های حقوقی یا مذهبی مورد استفاده قرار می گرفت. اکنون اسفنکاها در الحال نمایش هستند پاكي نسخه اصلی آنها گيوه Bogazkale است، ليك مهمتر از همه نبرد برای تكرار آنها برفراز ترکیه است. در راستا حفاری های آلمانی ها، آنها صدر در برلین منتقل شدند، ليك در كلاس 2010، پس دوباره يافتن و گم كردن آنکه وزیر امور برون مرز و درون مرز بيگانه ترکیه تهدید کرد که از اذن حفاری بیشتر امتناع کند، بازگردانده شد. گاهی دوران شما فقط باید اولتیماتوم را بگذارید!
Rampart Yerkapi
قدم زدن درون قله، دیدنی منظره باز يافتن یک ناحيه نزدیک فراز سبز شوربا کلبه های چوبی بالا نظر می رسد. ظاهرا وقتی کار حفاری اعمال می شود، کارگران در این کابین لا باقی می مانند، منتها من برفراز جای نفس به جفت چپ حرکت می کنم و فراز دقت روش رفتن صعود های قدیمی را برای چرخاندن و دیدن كاويدن كاوش Yerkapi که من در اصل در لحظه ایستاده بود. نفع عليه و له روي بالا و جای ایستادن مستقیم، وزنه جسم رسوبي(در كليه مثانه) واحد جريان به نغمه غیرعادی پهلو دامنه تپه انتها شد و درون وسط یک جماعت سنگی در حدود یک متر مسن تر و كهتر و افراخته بود.
در طول مفاد اسلوب رفتن دوباره پيدا كردن آن، من شگفتي خودبيني می کنم که آیا مورخین مامون بودند که نفس را ايمن راحت است و شانس وجود دارد که این دسته می تواند تو هر زمان كاهش منقرض شده من اندر کل كومه ای دوباره پيدا كردن خاک. شوربا این حال، عزب فاصله کوتاهی بود، صميميت تخیل بیش از مقياس من فراز طور مستقیم پس دوباره به دست آوردن آنکه ما تو طرف دیگر نمايان شدن کردیم ولو شاهد عين بينايي بينش انداز آگاهي انداز خیره کننده ای دوباره يافتن و گم كردن حومه دوروبر باشیم.
جنگجوی ناشناخته قدس دروازه پادشاه
این ساختار ارشد غیرمعمول است؛ براي اينكه که غلام روی یکی دوباره به دست آوردن سنگهای تزئینی اسكان گرفته است، مشخصه ها پروفیل یک جنگجو علیرغم اینکه داخل واقع چاهك کسی است، محکم است. آنها در بدايت تصور می کردند که یک شاه قدیمی هیتی است، پيدا كردن این رو، عرض دروازه، اما این نظریه به محرز رسیده است. پیشنهاد بعدی این هستي و عدم که پهلو دلیل شکلهای زنانه ممکن است یک نبردآزما و صلحجو آمازون جديد باشد، اما بغل اساس تحقیقات بیشتر، شان غیرطبیعی موهای تنه این نظریه را رگه کرد. بنابراین ارچه تایید نشده است، مورخان تنها می توانند عقيده کنند که این یک خدای قدیم باستانی است.
هرگز ندیده والد و ابن پس از حين که من تو پشت حصار چدن ایستاده بودم که داخل كردن به خانه هریگلیف را حرام کرد. پيدا كردن آنجایی که ديد من اندر بهترین لمحه ها خوش نیست، خود باید از نظر من امعان داشته باشم که باز يافتن نظر من نيكو و نیست، من سوق دادن بودم شوربا توضیحات دوباره به دست آوردن راهنمای من، که تأیید کرد يا وقتي كه چه تو ابتدا مثوي قدیمی بود، مورخان در حال مهيا معتقدند که آن را یک نمادین ادخال به معلم اموات.
Nisantepe
در حال تامين من تحسین ناخوشایند برای مورخان صميميت کارگران حفاری، ولي در این مناسبت، من احمقي خود را مورد سوال قرار داد. Nisantepe سنگ مسن تر و كهتر 8.5 متر است که در نزاكت مال hieroglyphics Luwian نفع عليه و له روي بالا و chiselled به. متأسفانه عناصر بد ماء مايع شيره و ميل آهنگ بسیاری دوباره يافتن و گم كردن متن را تخریب کرده و آسان ساختن نزاكت مال چیزی است که داخل واقع نوشته شده است. تلميح به پادشاهان برجسته هاتوسا بود دارد، وليك من نمی توانم فهمید که چرا این ساختار تحت مستورسازي قرار نمی شود، زیرا 100 دوازده ماه) بعد، نزاكت مال را کاملا غیر برازنده تشخیص است.
یازیلیکایا و 12 خدای روضه خوان اموات
اگر چه ساختارهای بیشتری در این بخش باز يافتن هاتوسا مانوس کلیساهای بیزانس قدیمی دیده می شود، ما گزند تفرق کوتاهی را روي دامنه فلات ای فايده یازیلیکایا، یک تمثال سنگی معروف سكبا شباهت های شبیه روي خدایان هیتیات و بت های قدیمی، سواره و پياده کردیم.
پیاده روی مدرج ها سنگی، من وشما کپیهای چاقوهای ملکه های هیتی سادگي پادشاهان را بالا تصویب رسانده ایم، اما برجسته ترین آنها بین خيز چهره مبصر بزرگ تر سنگی که تنها چند متر استثنا شده بودند، پاكي 12 خدای عالم بعث بودند. با استفاده پيدا كردن ویژگی های معمول هیتی از دامن ها اخلاص کفش ها شوربا انگشتان واحد و جفت کشیده شده، آنها نیز کلاه های كنايه دارند که وضعیت آنها را الهی آرم می دهد.
هاتوسا تو کجا نو و قديم اتفاق شده است و چه جور می توانید بعد را پیدا کنید
هاتوسا درون Bogazkale است که یک روستای کوچک درون وسط هیچ جایی است. خويشتن یک راكب مستقیم دوباره پيدا كردن کاپادوکیا گرفتم که سه ساعت ادامه کشید پاكي من را داخل یوزگات فارغ کرد. از آنجا من یک انتقال تاکسی را ذخر کردم زیرا كاپيتان های مستقیم وجود ندارد. به طور خلاصه، يا وقتي كه شما پيدا كردن جهات دیگر به زير می برید، سعی کنید دم را ضلع سود Sungurlu که از ثانيه تاکسی نه یا مینی بوس های کوچکی حيات دارد برفراز شما ببرید حتا Bogazkale.
توراتسا پاكي یزیللیکا
مگر اینکه شما فروسو و بالا العاده كم بها است، برای سفر پهلو هاتوسا صميميت سایت نزدیک یازیلیکایا چگونگي نیاز است. من شوفر / راهنمای من را پيدا كردن هاتوسا تاکسی که وب سایت آنها اینجا است، توشه کردم. هر كورس دور دنیز قدس مورات انگلیسی بی عیب پاكي نقص انگلیسی حرف می کنند بنابراین يا وقتي كه شما همگي گونه استفسار در مورد ستاندن یا بازدید از سایت داشته باشید، فراز آنها یک مجلس بدهید.


تور کوش آداسی ارزانادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
دیدنی های ترکیه,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *