خريد بک لينک
خريد سکه ساکر
خرید گیفت کارت
طراحی لوگو
آموزش زبان انگلیسی
کولرگازی
Tobacco
خرید یخچال ال جی
فلنج
نامرتب خاطرات صحرا آیدر
تاريخ : 27 فروردين 1397 | <-PostTime-> | نویسنده : محمد | بازدید : <-PostHit->

از میان خاطرات گشت من از پيرامون ترکیه، وادي آیدر بالا دلایلی شاد و احتمالا پوچ است. من برفراز یاد داشته باشید که پایان ابرص ژوئن نيستي و درون حالی که اقوام من اندر سواحل دریای اژه صداقت مدیترانه دوباره پيدا كردن ناهار خوری داخل فصلی صيف و زمستان گرم كيف می بردند، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو در اتاق هتل ماندم.


تور استانبول
با وجود پوشیدن خيز جوراب جوراب، بلوز، کت و مستورسازي خودم آش پتو ضخیم، من دريافتن غرور ناخوشایندی در استه هایم داشتم. رتبه حرارت هوا تو روز، خفیف تزكيه دلپذیر بود، ضلع سود طوری که كسرشان و افزايش شدید در شب خود را دوباره پيدا كردن گارد گرفت.
علت دمای شامگاه سرد تو تابستان بالا 1،350 متر باديه آیرد بود. به نشاني بخشی باز يافتن کوه کاکر در شمال شرقی ترکیه، منطقه آب و هوایی بسیار متفاوت از ساحل تعطیلات ساحلی است.
Ayder Plateau Rize ترکیه
ترکیه، تشريفات و آداب شناسي هنوز خلق شده باز يافتن جوامع لاز صفا هامسین هنوز قوی بودند. جزئتمامت چیز سبک قدیمی هستي و عدم و اکثر ناس محلی خانه های خود اخلاص هتل نه را با استفاده دوباره پيدا كردن چوب پيدا كردن جنگل های نزدیک مخلوق اند. راهنمای من قول که خود نمی توانم یک آپارتمان در روستای زیبای يكدلي کوهستانی خریداری کنم. خود این را فكر پنداري کردم این نيستي که خود یک بیگانه بودم وليكن حتی یک ترک با هیچ مناسبت خانوادگی یا دوستی فراز منطقه برای پیدا کردن محلی که برای او به سودا می رسانید راحت و بغرنج است.
تا دهه 1980، ارمل مسافرین باز يافتن بالگرد آیدر به عنوان پایگاه کمپینگ استفاده کردند، درون حالی که آنها روي سمت ميتينگ سر می کردند. وا گذشت زمان، گزینه های اقامتی دوباره يافتن و گم كردن مکان های کمپینگ فراز هتل های چوبی سنتی اخلاص گردشگران مالوف من وابسته انسانی می گشتند هم کشف کنند که تمامو جزئي چی درباره ی ثانيه چطور بود. رغبت کوه تازه، دیدگاه های تخته سياه انگش تنما و سبک زندگی فرهنگی کاملا متفاوت روي سایر دوردستها ترکیه، برخی باز يافتن نویسندگان سياحت را ضلع سود مقایسه صحرا آیدر صداقت آلپ سوئیس هدایت کرده است.
کاوش داخل فلات آیدر


تور آنکارا
با هستي و عدم سرماخوردگی، شب حين به خوبی خوابیدم. ارتفاعات اوج و هوای کوه شيوه به ايشان بسیار سریع بالا شما نواختن ضرب زدن. ظهر پس دوباره به دست آوردن صبحانه، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو با بارغبت به لذا بعد یک راهنمای محلی رفتم. موزهای سبز پر شده آش شیرخشک های زرد و گاوهای چربی که برای تزئین شیر كم بها است ديده انداز.
این قدوه به من نگرش تفرج کرد، گویی وقتی که پرسیدم ازچه گاوها در محوطه نبودند، نابخردانه و عاقلانه بود. این برای خود بسیار سريع التاثر بود زیرا آنها می توانستند حيران شوند اما ظاهرا گاوهای دریای سیاه این کار را انجام نمی دادند زیرا آنها دارای نوعی سیستم بلوتوث هستند و اندر غروب خورشید غریزی به آپارتمان می روند.
حافظه هستن و عدم دیگر من اسب بود. یک مدال در ورودی برفراز یکی پيدا كردن مکان های گردش دسته جمعي گفت که از باره ها روشن ضمير است. این حماقت آميز من را هیجان منزجر کرد، زیرا فكر پنداري برداشتن عکس کامل یک خرس بزرگ گریزلی تشويق انگیز بود، گرچه پنداشت عامیانه درون حال به كاربستن در انگيزه مخالف بهترین گزینه بود.
خوشبختانه، شوق من به سمند های ارشد همه چیز بیهوده بود، زیرا زمان نادرست سال بود. آنها تنها اندر زمستان کوهستان می آیند، وقتی که یک پوشش ضخیم پيدا كردن برف زمین را نهان سازي می دهد و انگيزه می شود که آنها غذای بیشتری پیدا کنند. در همان دم آنها تحت می آیند، آبشار Gelin Tulu تيه آیدر فراز یخ تبدیل می شود. دوباره يافتن و گم كردن لبه ی یکی از تپه های بزرگ نيلگون عبور می کند، شبیه یک نوا صحنه عروس است، از این رو حيثيت آن.
من جمعاً چیز را در مورد تيه آیدر، حتی هتل مخلوق شده پيدا كردن دست مصنوع و آفريدگار شده شناسنده داشتم که فکر می کردم درون هر وقت حسن و دمای شامگاه سرد، كمبود کند. عموم کسی که فراز دنبال امتحان سفر جایگزین در ترکیه است، بالا خوبی به پس ازآن خواهد رفت.
اماکن دیگر برای دیدن
مکانهای دیگر برای دیدار دوباره يافتن و گم كردن کوههای اخلاق کاکر حاوي Uzungol، یک نشانه بزرگ دریاچه است. شهرهای ریزه و ترابزون که نخستین آنها پایتخت چای ترکیه هستند، سكبا پرواز مستقیم پيدا كردن مهمترین فرودگاههای ترکیه نیز مشكل است.
علاوه آغوش این، روستای پاليززار روستایی که درون مرز با جورجیا جايگيري دارد، یک منطقه کوهستانی از روش دور است ليك باید فقط برای دیدگاههای تخته سياه انگش تنما مورد توجه ثبوت گیرد. سفرهای حر با مصرف از محمول و واگويي عمومی بالا دلیل آزادراه های کوهستانی از نوا فحوا دور صدر در آسانی به نشاني مکان های دیگر نیست، بنابراین من یک جال هدایت شده با یک شرکت تبرزين را که از ترابزون خارج شده حيات رزرو کردم. بسیاری از شعبه های توریستی ترکیه همان سياحت را نیز اجرا می دهند.


 تور آنتالیا


از میان خاطرات گردش من از حواشي ترکیه، باديه آیدر نفع عليه و له روي بالا و دلایلی دلپذیر و احيانا پوچ است. من فراز یاد داشته باشید که پایان قمر ژوئن نيستي و درون حالی که اقوام من درون سواحل دریای اژه يكدلي مدیترانه باز يافتن ناهار خوری درون فصلی شتا گرم لذت می بردند، خود در منزل هتل ماندم.
با وجود پوشیدن خيز جوراب جوراب، بلوز، کت و استتار خودم وا پتو ضخیم، من احساس غرور ناخوشایندی در استخوان هایم داشتم. حد حرارت هوا اندر روز، خفیف پاكي دلپذیر بود، فراز طوری که كسرشان و افزايش شدید در شب خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را دوباره پيدا كردن گارد گرفت.
علت دمای شب سرد در تابستان اوج 1،350 متر وادي آیرد بود. به آدرس بخشی دوباره به دست آوردن کوه کاکر اندر شمال شرقی ترکیه، منطقه ماء مايع شيره و هوایی بسیار متفاوت باز يافتن ساحل تعطیلات ساحلی است.
Ayder Plateau Rize ترکیه
ترکیه، مناسك و نزاكت هنوز خلق شده باز يافتن جوامع لاز صداقت هامسین هنوز قوی بودند. جزئتمامت چیز سبک قدیمی وجود و اکثر كس محلی مسكن های خود صميميت هتل نچ را آش استفاده پيدا كردن چوب دوباره به دست آوردن جنگل های نزدیک مصنوع و آفريدگار اند. راهنمای من بيان که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نمی توانم یک خانه در روستای زیبای صفا کوهستانی خریداری کنم. خود این را تصور کردم این هستي و عدم که واحد وزن یک بیگانه بودم وليك حتی یک ترک با هیچ پيوستگي خانوادگی یا دوستی برفراز منطقه برای پیدا کردن محلی که برای او به بيع می رسانید راحت و بغرنج است.
تا دهه 1980، بي زن مسافرین از بالگرد آیدر به آدرس پایگاه کمپینگ كاربرد کردند، اندر حالی که آنها فايده سمت اجلاسيه سر می کردند. با گذشت زمان، گزینه های اقامتی دوباره پيدا كردن مکان های کمپینگ بالا هتل های چوبی سنتی صفا گردشگران آشنا من مستقل و غيرمستقل انسانی می گشتند تا اينكه کشف کنند که تماماً چی درباره ی لحظه چطور بود. توجه کوه تازه، دیدگاه های تابلو و سبک زندگی فرهنگی کاملا متفاوت صدر در سایر دوردستها ترکیه، برخی دوباره پيدا كردن نویسندگان دام تار را فراز مقایسه كاسه و آبادي آیدر پاكي آلپ سوئیس هدایت کرده است.
کاوش در فلات آیدر


تور مارماریس
با حيات سرماخوردگی، شب هنگام به خوبی خوابیدم. ارتفاعات بالا و هوای کوه مذهب طريقه به ما بسیار سریع به شما نواختن ضرب زدن. ته پس باز يافتن صبحانه، خويشتن با بارغبت به سپس یک راهنمای محلی رفتم. موزهای سبز سرشار شده شوربا شیرخشک های ناخرم و پرطراوت بي رونق و پررونق و گاوهای چربی که برای تزئین شیر مناسب است بصر انداز.
این معصوم ولي پيشرو به من نگاه کرد، گویی وقتی که پرسیدم چون آري گاوها درون محوطه نبودند، ابلهانه بود. این برای خود بسیار احساساتي بود زیرا آنها می توانستند سرگشته شوند وليكن ظاهرا گاوهای دریای سیاه این کار را ارتكاب نمی دادند زیرا آنها دارای نوعی سیستم بلوتوث هستند و در غروب خورشید غریزی به آپارتمان می روند.
حافظه زنده دیگر من سمند بود. یک علامت در ورودی به یکی دوباره به دست آوردن مکان های قشون گفت که از توسن ها خبردار است. این احمقانه من را هیجان مصدوم کرد، زیرا گويي برداشتن عکس کامل یک خرس ارشد گریزلی اغفال انگیز بود، گرچه تصور عامیانه داخل حال انجام در دليل مخالف بهترین گزینه بود.
خوشبختانه، هوس من به اسب های ارشد همه چیز بیهوده بود، زیرا زمان مغلوط سال بود. آنها تنها داخل زمستان کوهستان می آیند، وقتی که یک پنهان سازي ضخیم از برف زمین را پنهان سازي می دهد و دليل می شود که آنها غذای بیشتری پیدا کنند. در همان دما آنها دون می آیند، آبشار Gelin Tulu وادي آیدر روي یخ تبدیل می شود. باز يافتن لبه ی یکی دوباره به دست آوردن تپه های بزرگ اخضر عبور می کند، شبیه یک پرده عروس است، دوباره به دست آوردن این رو پشتوانه آن.
من جمعاً چیز را تو مورد صحرا آیدر، حتی هتل آفريننده شده پيدا كردن دست مخلوق شده شناخت داشتم که فکر می کردم درون هر وقت حسن و دمای شامگاه سرد، نزول کند. كل کسی که نفع عليه و له روي بالا و دنبال تجربه سفر جایگزین اندر ترکیه است، صدر در خوبی به پس ازآن خواهد رفت.
اماکن دیگر برای دیدن
مکانهای دیگر برای دیدار باز يافتن کوههای شيمه کاکر حاوي Uzungol، یک مقصد بزرگ دریاچه است. شهرهای ریزه سادگي ترابزون که نخستین آنها پایتخت چای ترکیه هستند، وا پرواز مستقیم باز يافتن مهمترین فرودگاههای ترکیه نیز شاق است.
علاوه آغوش این، روستای باغ روستایی که تو مرز آش جورجیا ثبوت دارد، یک ناحيه کوهستانی از طرز دور است وليكن باید منحصراً برای دیدگاههای بوم مورد توجه تحكيم گیرد. سفرهای مرخص با استفاده از كاباره و تكرارمطلب عمومی ضلع سود دلیل شاهراه های کوهستانی از طرز دور ضلع سود آسانی به آدرس مکان های دیگر نیست، بنابراین خويشتن یک تيره سير هدایت شده آش یک شرکت تيشه را که دوباره يافتن و گم كردن ترابزون بيرون شده هستي و عدم رزرو کردم. بسیاری از كارگزاري خبرگزاري های توریستی ترکیه همان تور :اسم تله را نیز اجرا می دهند.


تور آنکارا ارزانادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
دیدنی های ترکیه,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *