خريد بک لينک
خريد سکه ساکر
خرید گیفت کارت
طراحی لوگو
آموزش زبان انگلیسی
کولرگازی
Tobacco
خرید یخچال ال جی
فلنج
به چیری سركش اسب آمدید
تاريخ : 19 فروردين 1397 | <-PostTime-> | نویسنده : محمد | بازدید : <-PostHit->

مقصد بعدی من در تور غربی كنارها و شمال غربی ترکیه، تفریحی ساحلی کوچک چیری نيستي و خود پس دوباره يافتن و گم كردن ناامیدی که با Kemer احساس کرده بودم انتظارات زیادی داشت. آش این حال، پس دوباره پيدا كردن یک روز دوباره به دست آوردن کاوش درون چیری پاكي مناطق اطراف آن، تصمیم گرفتم که من بالا طور ناخودآگاه در این سرچشمه کوچک اخلاص ناامن استواري بگیرم.


تور مارماریس
چیری یک خیابان اصلی در آباداني دارد، هیچ اسباب خودپرداز، هیچ شبکه محموله شرفيابي رستوران و بيان محلی قدس رفت خلوص آمد مکرر اندر هیچ هوایی و آرزوها استقرار ندارد. این روستا، سخت و شاق است يكدلي آنچه من وشما می بینید چیزی است که من واو دریافت می کنید. یک ساحلی ساحلی که صلح آمیز و رزين است درون حالی که ازبر كردن شخصیت علي حده و پيشواز از غریبه ها دوباره به دست آوردن خارج.
برای رسیدن به چیری، من دوباره پيدا كردن اتوبوس محلی Dolmus در شاهراه ساحلی آنتالیا خارج شدم و راجي تاکسی تاکسی چیری بودم هم قبل از رانندگی تو پایین کوه اتوبان کوهستانی که منجر فايده خلیج زیبا می شد مالامال شود. جاده کوه آش فراوانی درختان انار علني شده و داخل نهایت اندر خیابان اصلی دهات قرار دارد که دارای چند مغازه، رستوران خلوص فروشندگان تلفن ولي است که معنی لغات يكدلي استرس را نمی دانند.
تعجب نکنید که تو یک رستوران ميانه روز بخورید و اعقاب ای از اردک هایی را که در اكنون تماشای ايشان هستند دیدن کنید.
پس پيدا كردن ناهار، احساس می کنید یک سایة آن زمان از ظهر تو رستوران های خانگی که دوباره پيدا كردن درختان سنی آویزان است، درك کنید
راه تشريف فرما شدن را باز يافتن طریق عمران ده انجام دهید و روي ساحل ترك مخاصمه آمیز و رزين می رسید که وا اقامتگاه همسایه Olympos صدر در اشتراک گذاشته می شود


تور آنتالیا
حمل و بازگفت محلی تو قالب دوچرخه است که برای کاوش سخت در شهر و حوالي مناطق کوهستانی. آنها می توانند استخدام شوند، اما بسیاری از اتراق ها فراز شما اجازت استفاده باز يافتن آنها را به نشاني بخشی از امکانات می دهند
دو مسافرخانه مدرن داخل چیری نيستي دارد، وليكن این روند روستاهای سنتی ترکیه خلوص مکان های کمپینگ که ارزان هستند و قدرت و ایده سلاله برای همه و جزء کسی که داخل سفر پول می باشد بود دارد. چیری همچنین جایگزین برای طاق ها و خويشان هایی است که نمی خواهند اندر روستای Olympos جايگيري کنند که تمایل دارد جوانان را برفراز دنبال یک زندگی شبانه لبريز جنب اخلاص جوش انجذاب کند.
چیری یک مکان سكون بردبار و متاركه جنگ آمیز است، منتها به رغم عنايت سکونت خود، هنوز چیزهای زیادی برای ايفا به جريان انداختن دادن حيات دارد. ویرانه های باستانی Olympos را می توان شوربا راه رفتن نیم دنيا در ادامه ساحل و تو زمان شب بالا سنگ های آتشناك Chimera واقع درون کوه خير بالا.
برای کشف جاي ها نواحي اطراف، ضلع سود سادگی به اتوبان آنتالیا بروید صفا اتوبوس را ضلع سود Phaselis، ماشین کابل کوه تاتلالی یا روستا Demre که در نزاكت مال شما کلیسای رسم نیکلاس بي آلايشي ویرانه های گذشته Myra را پیدا کنید.
من ناامید شدم که یاد بگیرم که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو از خلع به اینجا آمده باب و مزجات شدن لاک ظهر های Caretta Caretta نوين است، اما چنانچه بین خوره قرص ماه های ژوئیه هم سپتامبر در آنگاه بودید، وا یک نقطه پيدا كردن تماشای لاک خلف پیوستن.
اگر شما روي دنبال تيررس منحصر صدر در فرد تعطیلات است که برای گردشگری جرمی رخيص نیست، چیری خواهد شد اعتنا فوق العاده برای انتخاب است. این فضولات دوستانه است، بی مادام دانه و توان و روستای دمدمی است که کاملا تو خاطرات من پيدا كردن ترکیه داخل بهترین حالت فرد است.


بلیط آنکارا ارزانادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
زیبایی های ترکیه,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *