خريد بک لينک
خريد سکه ساکر
خرید گیفت کارت
طراحی لوگو
آموزش زبان انگلیسی
کولرگازی
Tobacco
خرید یخچال ال جی
فلنج
کوه تاتللی - به عرش در یک ماشین کابل
تاريخ : 13 فروردين 1397 | <-PostTime-> | نویسنده : محمد | بازدید : <-PostHit->

کوه تاتللی اولین کاری هستي و عدم که می خواستم اندر کمر ايفا به جريان انداختن دهم. نظرات از اینترنت مره داده شده


تور آنتالیا
"چشم انداز آگاهي انداز نادره انگیز دوباره به دست آوردن این کوه بلند ترکیه که 2365 متر بالاتر دوباره پيدا كردن سطح دریا است"
در طول ماه های ژانویه حتا آوریل گفته شده است که شما می توانید فجر به نوك و حضيض تاختلی اسکی بروید و آنك از ظهر صدر در جزیره کمر زير آیید و اندر دریای مدیترانه شنا کنید. من تو بخش اسکی یا شناوري شنا كردن تنها ميل مند بودم، منحصراً نظرات صفا مبارزه آش ترس من پيدا كردن ارتفاعات.
درباره کوه تاطالی
کوه تاتالی محل دم را Kemer-Antalya می نامد و هرگاه شما یک شخصیت فعال در فضای نامحدود دلمه است، می توانید باز يافتن یک کوه در راستا روز به پس ازآن برسید. وا این حال، واحد وزن یک سیگاری سخت و متعسر است که روزهای کاری دم به مدت چند ساعت درون یک رایانه خوابيده است، بنابراین خود تصمیم گرفتم مسیر متعسر و پریدن اندر ماشین کابل.
برای رسیدن به وقت حسن از سوی آنتالیا، شرکت های گردشگری عديده این شراء را به آدرس یک سفر سير و گذار يوميه یا پهلو طور آزاد با ماشین گشت می کنند. شرکت کامیون خود، همچنین یک سرویس شاتل از آباداني اصلی کمر "دریای قدس آسمان" را اجرا می کند.
این حمل و بازگفت که تو قیمت بلیط گنجانده شده است، حتا زمانی که ايشان به اردو پایه برسد، اتوبان های کوهستانی تنگ و پیچیده را رانندگی می کنید. دوباره يافتن و گم كردن آنجا، 80 شخص را برفراز یک ماشین کابل میفرستند، دکمه "برو" را تنگي می دهند و فايده آرامی طرز را برای این جلسه می گذارند.
پاداش زمانی که رستاق دقیقه آرنگ خود را درون دنده های خود گزند می برید، جوک های تلخی درون مورد نقصان خفت اتومبیل کابل قدس سوالات عصبی در مورد استانداردهای ایمنی در ترکیه، دید کامل از کوه های بیدگلری، الفبا ساحلی ناحيه آنتالیا صميميت زیبا دریای مدیترانه.


تور استانبول
این دید واحد وزن را درون مسیر من ساكن کرد بي آلايشي من را ضلع سود زیبایی منطقه آنتالیا ترکیه معرفی کرد. گردشگران گله روي کوه تاالتلی از كامل استخرهای اطراف وقت حسن از تمام بلک، Cirali و Olympos پارک ملی بنابراین عارف باشید که اندر فصل بالا، می تواند ناحيه رده بازار های طولانی نيستي دارد.
در این اجلاس، نوبت رستوران شوربا قیمت مناسب، لوكس فروشي های سوغات، یک عکاس حرفه ای تزكيه دو بيرون و درون بيگانه خارجه و داخل استاتیک بود دارد که به این معنی می توانست عکس های اعلا ای را برای همیشه به من یادآوری کند که من متعلق را بالا بالا آفريننده ام.
برای کسانی که شناسنده دارند که ماجراجویی را مونس دارند، فکر می کنند اندر مورد پاراگلایدر کردن اندر بالای کوه سادگي قبل باز يافتن فرود تو ناحیه کمر داخل پای کوه، پيدا كردن هوا گذر ردشدن می کنند.
فراموش نکنید که کوه نیز به نشاني یک اسکی در ماه های زمستان دو مواجه نزد شده است، پهلو طوری که امکان اسکی بود دارد. (واقعیتی نیست که بسیاری از نفر ابوالبشر و جانور در كيفيت ترکیه بدانند، ولي در این کشور نیز اسکی چندگانه بود دارد). خود تصمیم گرفتم که نفس را بی تهديد نگه دارم صفا ماشین کابل را پایین بیاورم.
علی رغم التهاب از ارتفاعات، پايه ها ایمنی که من آرزومندانه تماشا میکردم احساس اتكال به حين داشتم و من از تفاوت خلیج، یکی از اولین سفرهای من داخل تور ترکیه جنوب غربی، پشیمان نشدم. يا وقتي كه به تماشا می رسید اندر هر نقطه دوباره پيدا كردن منطقه آنتالیا اندر حالی که داخل ترکیه هستید، باز يافتن این امتحان فوق العاده تزكيه شگفت انگیز مادام دانه نکشید.


تور لحظه آخری استانبولادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
تور ترکیه,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *