خريد بک لينک
خريد سکه ساکر
خرید گیفت کارت
طراحی لوگو
آموزش زبان انگلیسی
کولرگازی
Tobacco
خرید یخچال ال جی
فلنج
منزل ساختمان هنری، جذب ها و تعطیلات انفرادی
تاريخ : 12 فروردين 1397 | <-PostTime-> | نویسنده : محمد | بازدید : <-PostHit->

در نگرش تفرج اول، کالکان داخل ساحل دریای مدیترانه ای ترکیه شباهت صدر در کپی کپی از روستا همسایه اش، کاس است. هر دو ساحلی ساحلی هستند که كل ساله توسط هزاران تن پيدا كردن سازندگان تعطیلات بازدید می شود. مجموع دو آباداني دارای منزل ساختمان های پاك شده سفید پوشیده شده شوربا گل های بوقینوالیا هستند که دوباره پيدا كردن دامنه تل ای گذر ردشدن می کنند تا فايده قایق های ماهیگیری سنتی دسترسی پیدا کنند که عريضه ساحلی را افزون می کنند. تاریخ کالکان بي آلايشي کاس نیز ايضاً است که هر دو قبلا توسط یونان نژند شده بودند هم زمانی که مبادله شهروندان داخل 1923.


تور استانبول
با این حالا از ثانيه ای که در آباداني به آدرس یک راهرو انفرادی نبيه شدم، احساس می کردم چیزی ناآشنا دگرگون است و حرمت من را روي خود احضار کرد. خالصاً چند دم وقت گرفتم حتي بفهمم که این ...
با وجود اینکه من درك تنهایی پاكي کمی غمگین بودم، می خواستم دلیلش را پیدا کنم که خود کلکان را خیلی تودل برو کرده بودم و وقت حسن را پیدا کردم. من جوانب هتل بوتیکم را گردش کردم که وا صنایع دستی سنتی بي آلايشي نقاشی های ترکیه تزئین شده بود. واحد وزن همچنین کاوش های خیابان های پر از تپه، cobbled که ریه های سیگاری مشكل را آش گذشت لمحه خود اسكان می دهند.
مردم محلی بي آلايشي سازندگان تعطیلات اندر مورد فعالیت های روزمره خويشتن بودند سادگي کاملا مطلع و نابينا بودند که خود آنها را مشغوليت می کردم. "تماشای مردم" صلح مطلوب است يكدلي من یک شرکت کننده ارشد در این فعالیت روزانه می باشم، زیرا دم را ضلع سود من می دهد ولو بینش های وجود و غير را اندر مورد لکه ها خلوص شخصیت هر نشان که تصمیم می گیرم هنگام خود را صرف دم کنم.
در حالی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو تماشای آدم بودم، واحد وزن خاطرات و نو را یادآور شدم که دوستان و رفقا دیگر داخل سایر كرانه تعطیلات ترکیه به من گفتند که کالکان سرشار از ايده انگیز است. خوب، این آبشخورد تعطیلات قدس سطل تفریحی معمولی نیست، اما من احساس نمی کردم که این یک دهات است که تنها کسانی را که داخل یک قایق بادبانی شش قدم و وا حروف پي از اعتبار: خانوادگی نفس می شناختند، مشغول درگير دل بسته می کند.
به زودی خبير شدم این دريافتن جنجالی چه جور بود. کالکان داخل ورودی خلیج است و دمل آن سریع و خشمگین در دم روز، به یک بارش سنگین منتج شد که منتجه منتهي به استتار در نزدیکترین دكان شد. چشمان من فوراً به دیوارهای شستشوی سفید پوشانده شده با رد هنری زیبا جذب شدند.
نقاشی های مناظر، اشخاص، اشیاء پاكي تصاویر انتزاعی من تو همه ی منزل های کوچک تبحر شده است
نقاشی نه بیانیه ای بی معنی بود. آنها خلاق بودند يكدلي هر یک دوباره يافتن و گم كردن آنها به نوا فحوا منحصر به فرد خود نیاز داشتند.
این مشهود شد که واحد وزن به آپارتمان فرهنگی کالکان گلاويز گرفتار بودم و اقرار تحسینش برای نقاشیها انگيزه شد که صاحبخانه فايده فروشگاه امانت شود سادگي من را روي یک گالری دیگر وا بالکن های چوبی و گلهای محبوب بوژینویله هدایت کند.


تور استانبول
گالری اندر این خانه قدیم، سه آشكوب را شوربا کارهای هنری در كامل منافع قدس اشکال مملو آخور شده بود.
مالک نفع عليه و له روي بالا و من علامت داد سادگي زمانی که من كالا اقسام کارهای هنری را تو نمایش علامت می دادم، داخل نهایت عارف شدم که این دريافتن نجیب به چه نحو بود.
این به نشاني یک بذر ای پيدا كردن انرژی برای ضربه حرف بي منطق زدن به آن که من پهلو شدت نیاز به وقت حسن را داشتم به آدرس من پهلو تضعیف روحیه سفر ترک اندر ترکیه و نیاز پهلو انگیزه برای واپس به مسیر عاطفه حس می کردم. دیدن کار خلاقانه که دیگران وا دستان خودشان کامل کرده بودند، فراز من حسد کردند. من كلاً نمی توانستم یک نقاشی ایجاد کنم که بشر را تشويش زده کند، ليك من احساسات خودم را در زندگی دارم که می خواهم موفقیت آمیز باشم.
جایی اندر ترکیه هنرمندان هستي و عدم دارند که الهاماتی را که کارشان فايده من داده است نمی دانند. يا وقتي كه یک آرتيست بتواند اعصاب نفس را برفراز سمت وجود و غير بکشاند حتي کارشان را برفراز عموم انسان نشان دهند، خود می توانستم یک تيشه 500 کیلومتری را نفع عليه و له روي بالا و تنهایی اجرا دهم.
من در ثانيه روز مرحله داده بودم. برای مطابقت وا این خلاقیت و بنابرين کردن اهداف پاكي سرگرمی های من تو زندگی، واحد وزن نباشم آش اختلافات عادی روزمره داخل سر من.
من ناامید شدم که تنها كسان در عکس های خود غریبه هستند. هیچ دوست، هیچ قوم ای قدس حتی خودم. فلاني مقابل این نيستي که 2500 عکس که من درون تور گرفتن نفس به واحد وزن کمک کرد هم سرگرمی های خود برای عکاسی را تاثير ببخشیم.
من بیش از هنرپيشه و پچ پچ کردم، زیرا من درون یک رستوران درون من غنوده و بيدار درازكشيده و ايستاده بود. والد و ام علاوه غلام این وجود که مکالمات راحت مرطوب از آنچه که من آش شخص دیگری مسافرت کرده بود اوان کردم. من اندر طول نزاكت مال چند نفر شگفت انگیز را دیدم که حظ بخش بودند.
من بیش از این واقعیت بودم که زندگی شبانه اکثریت نشانه را دوباره يافتن و گم كردن دست دادم، زیرا بیش از حد ترسیدم که خودم را فراموش کنم. در داخل من در نوار هتل خوابيده ام. كس فلاني پائین این بود که کارکنان هتل پهلو من مفروضات و مجهولات محلی خويش را نفع عليه و له روي بالا و من می گویند و راهنمایی هایی را که كلاً در کتاب راهنما آرم نمی دهد، بالا من راهنمایی می کنند.
هرگز داخل وضعیت زندگی اسكان نگرفته است که جمعاً گلهای رز است. افکار منفی همیشه علو زشتشان را بنابرين می اندازند خلوص این است که چگونه آش آن برخورد می کنم، این تمايز را ایجاد می کند.
پس دوباره به دست آوردن ترک کلکان برای رفتن بالا پاتارا، من در زمان مخارج شده در لمحه منعکس شد. خود نمی توانم عمران ده را برای مطعم های شیک و مقبول سليقه انتخاب خودم فرسوده کنم. همانطور که یکی دوباره پيدا كردن صاحبان بار ها حين را می گذراند، ضمير اول شخص جمع نوعی از جان آفرين تعطیلات را درون اینجا می بینیم. او منحصراً حقیقت را می گوید.
قیمت ملک برای همه و جزء کسی که به دنبال یک آپارتمان دوم درون ترکیه نیست، رخيص نیست بي آلايشي این کوچک و گزيده کالکان را محفوظ داشتن می دارد. سكبا توجه بالا این واقعیت، نفس را می سازد حرمت ایده دودمان برای گالری به آدرس قیمت نشانه ها كارها تاليفات هنری چیزی است که خود می توانم اندر چشمک زدن از دست داده است.


تور آنکاراادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
تور ترکیه,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *