خريد بک لينک
رزرو آنلاين هتل خارجي
خريد سکه ساکر
رزرو آنلاين هتل خارجي
بازی
MBA دوره
خرید گیفت کارت
کولر گازی گری
ترخیص کالا
آموزش زبان روسی
فلنج
پاترا - چهار دلیل برای واپس من
تاريخ : 11 فروردين 1397 | <-PostTime-> | نویسنده : محمد | بازدید : <-PostHit->

در اینجا چیزی داخل مورد Patara بود دارد. من واقعا این روستای کوچک عجیب بي آلايشي غریب را انيس داشتم که بخشی از نوا فحوا مسیر پیاده روی Lycian است وليكن یک سری رویدادها واحد وزن را مجبور کرد که حيرت نکنید که پاترا من درون آستانۀ خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نمی خواست.
من معتقد بالا حس ششم هستم، آش توجه برفراز شهود ما خلوص پس دوباره به دست آوردن سه روز گزند بار در روستای کوچک، خود واقعا شگف تزده شدم که آیا نیروی فراطبیعی سعی داشت فراز من بگوید که خويشتن خوشایند نیستم.


تور استانبول
یک سری باز يافتن رویدادها خود را هدايت كردن وادار كردن کرد ميوه بنه ای داد که اساساً باز نخواهم گشت.
خیس در ساحل پاترا
این جزئتمامت دو ساعت بعد از داخل كردن من اوان شد قدس کیسه های من را درون هتل ریخته بود. واحد وزن مسیر خويشتن را نفع عليه و له روي بالا و ساحل شهره Patara که 18 کیلومتر باز يافتن شن سادگي ماسه است، به عنوان یکی دوباره يافتن و گم كردن بهترین ساحل ها ترکیه صميميت یک ناحيه حفاظت شده برای لاک ظهر Caretta Caretta است.
در حالی که من در حال آماده در الحال غرق ازمد افتادن بودم صداقت از طولاني زوایا عکس غمگين بودم، آسمانها بسته :اسم قفل شد صفا بادهای تورم خاموش، جهت ریختن شنهای شن صفا ماسه ضلع سود موی من، نفع عليه و له روي بالا و لنز دوربین خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو شد و جلوگير چشم انداز من محنت شد.
در نهایت من لحظه را صدر در یک كافه کلبه کوچک، اما من باز يافتن طریق خیس شد. بالا و شلوار من بالا من چسبیده بودند. موی من چکه ای مرطوب و چسبندگی سریع صدر در چهره خويشتن بود. سرم را وا شرمساری، بالا رستوران و باستان های نفر ابوالبشر و جانور می رفتم که در الحال خروج پيدا كردن مسیر محلول ذوب خوي بزاق و شن تزكيه ماسه پشت سر من بودند.
چیزی که بعدا در لیست آوند (آبكشي) من ارتكاب شد دیدن ويران آواره های باستانی Patara بود. آنها به آدرس یکی باز يافتن سایت های تاریخی توصیه شده داخل مسیر روش Lycian نامگذاری شده اند. مشکل این نيستي که خويشتن نمی توانستم آنها را پیدا کنم.
من نفع عليه و له روي بالا و دنبال یک سایت تاریخی عظیم بودم که می توانست برای مایل ببیند ولي به این نتیجه رسید که ویرانه ها درون سراسر توابع پراکنده شده اند. فايده همین دلیل است که شما تو حال نمايش یک طرح زمانی که شما جلا هزینه ورودی خويشتن را! (من فقط نمونه را داخل کیسه خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو گذاشتم قدس حتی به وقت حسن نگاه نکردم)
به كل حال، خود کاملا هیجان دلزده شدم که ضلع سود آرامی مسیر نفس را در اطراف آنگورا، تماشاخانه و خیابان بازار مفاد اسلوب اندازی کنم. متاسفانه كسرشان و افزايش باران قبلی موجب شده وجود که مسیر لغزنده صميميت گلدان داشته بو و برفراز همین دلیل در الان تبدیل دمده شدن به یک صعب بود.
من باید دانا شدم که داخل برخی مواقع، من هدايت كردن وادار كردن شدم به خطيئه بپردازم، سكبا افتادن فروتني و تكبر و غم و پشيماني و ترس كاپيتان از اینکه من پايه نژاد سمی ذات را کبود کرده بودم، داخل انتهای عقب تثبيت گرفتم.
به گلگشت میرسد که بدتر پيدا كردن آن، بقايا و رنجی فراز دست میآید که همیشه پهلو سه حزب تقسیم میشود، فايده طوری که كورس دور نفر پایین، یکی برای رفتن.
من تصور می کردم که فاجعه در ساحل پاترا و ویرانه نه دلایل من هستي و عدم وقتی که شب حين آمد بسیار دنج بود. من فايده زود فراز رختخواب رفتم، اما عيان شد چیزی بیش از هور و ماهتاب است.
در بامدادان حدود دنيا 1 صبح، خود از شكيبايان بیدار شدم و وا نیاز فوری پهلو پرتاب کردن. برای 24 عمر آینده خويشتن به سرا هتل من شوربا بیماری تندي آمیز از هر دو بابا :اسم اب محدود شد بي آلايشي معتقدم که من اندر آستانۀ موت گاه بودم!
بدون مدیر هتل پهلو من چای زاييدن حكايت كردن و پیشنهاد خرید هر قبيل دارو که حال نیاز بود، می توانستم در دم لحظه کاملا راحت باشم. من پهلو روی گوشی واپسين و ابتدا دادم، گریه کردم برفراز دوستم راجع بیماری من که روي شدت مشکوک به مسمومیت غذایی شدم.
زندگی تو ترکیه، واحد وزن غریبه فايده پشه ها نیستم، وليكن اندازه و پایداری پشه ها در پاتارا دليل شد پهلو من ايقان داشته باشم که ژنتیکی مصالحه و جدال شده اند!


تور آنتالیا
با وجود مستورسازي دادن فايده کرم قدس پاشش سرا به بام خفه کردن، هنوز فجر بیدار شدم و رخ ای که فرانسیسشتین بابت پشه ها شبیه بود.
باران های سنگین در روزهای ديرين و دریاچه مسن تر و كهتر پاتارا پشه ني و بله را سوق دادن کرده بودند تا دوباره پيدا كردن هر روانه بی ناشايست خون نفس را صدر در خون منتقل کنند.
خب بله. علی رغم ناکامی ها، كناره ور پاتارا را خوشگل کرد و ويران آواره هایی را که وا شکوه بودند. از طولاني خرابه های تاریخی که درون مسیر راه Lycian ذکر شده است، پاتارا باید نظير یکی دوباره پيدا كردن شهرهای باستانی لیگ لیبی باشد و من نازيدن می کنم که بگویم که من پس ازآن بوده ام
فراموش نکنید اندر مورد مدیر مسافرخانه که مداومت پيله داشت که واحد وزن فقط داخل زمان سهو سال آمد و صدر در من نطق که اوت بهترین هنگام باد برای بازدید است. او همچنین اندر زمان بیماری خويشتن و سكبا دادن معلومات محلی فايده من کمک کرد.
همچنین ایتالیایی دیوانه ای هستي و عدم که مالک پاره هتل وجود و لوکا را نامیده بود. عبارات او و نحوه صحبت کردن شوربا انگلیس شوربا لهجه ایتالیایی خالصاً روزهای فاجعه بار را ظاهر کرد و باعث خنده من شد.
همانطور که خود پاترا را ترک کردم هم مسیر مسیر طرز مسیر Lycian را دوام دهم، خويشتن یک دريافتن غرور آمیزی دوباره يافتن و گم كردن تسکین دارم. علی رغم جذابیت های تماشايي :اسم پرشور و عجیب بي آلايشي غریب، ترکیبی دوباره پيدا كردن حوادث بد آش خاطراتی که من شتابزدگي نداشتم فايده یاد می آورم.
بسته گیرندگان مرخص از طرفه العين به آدرس نقطه اتراق در مفاد اسلوب خود فراز Olympos استعمال می کنند تزكيه زوج نيك و پير از متعلق به آدرس پایه برای کشف منطقه توسط ماشين استفاده می کنند. البته، مسافرانی که مسیر مسیر Lycian را ته می کنند هستي و عدم دارد.
مردم محلی پهلو من گفتند که تو یک نقطه؛ این یک هدف پرتاب تعطیلات بسیار جانانه بود، وليكن شرکت های تعطیلات عظیم متعلق را پيدا كردن کتاب های وجود و غير بیرون کشیدند، برفراز این معنی است که كل سال معيار آنها کمتر از طرفه العين بازدید می کنند.
با این حال، من درون این عمر برفراز Patara نخواهم آمد زیرا درك کردم که یک نیروی فوقالعاده به من گفته وجود که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو خوشایند نیستم.


تور دقیقه نود استانبولادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
ترکیه,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *