خريد بک لينک
خريد سکه ساکر
خرید گیفت کارت
طراحی لوگو
آموزش زبان انگلیسی
کولرگازی
Tobacco
خرید یخچال ال جی
فلنج
بلوا گالیپولی بي آلايشي آنزاک کوو: یادآوری تلخ در عکس
تاريخ : 17 بهمن 1396 | <-PostTime-> | نویسنده : محمد | بازدید : <-PostHit->

پست امروز مداخله اش کلارک، نویسنده ای دوباره يافتن و گم كردن استرالیا است که فايده ترکیه سفر کرد تا اندر روز یادبود گالیپولی تزكيه آنزاک کوو، یادآور ضعفی تو مورد تلفات بی گناهان شورش باشد.
ساحل برتون، که درون ساحل جزیره ترکیه وقوع آفريده و آفريدگار مخلوق شده است، یک ساحل خاكسار است که ویژگی های زمین را اندر محیط كران ها آن معلوم نکرده است. به سادگی، نفس را 'مسطح' از آب اقیانوس برفراز زمین است که منجر فراز بیشتر در داخل.
از تماشاگه نظامی، كرانه برتون، رعايت کتابفروشی برای انجام فرود استثنایی است که كم ارزش برای حرکت نیروهای زمینی دوباره پيدا كردن کشتی های محمول و واگويي خود صدر در خاک عداوت آميز نیروی عدو است.


تور مارماریس
زمین مسطح اذن می دهد تا اينكه سربازان سريعاً از کشتی های زير خود بیرون بیایند بدون این که نگران نار جهنم سوزی دوباره به دست آوردن موقعیت های دشمن داخل زمین های محيط بالایی باشند صفا پایه های قوی خويشتن را برای تسخیر بقیه ضدحمله خيز خود نفع عليه و له روي بالا و سرزمین روبراه کنند.
در سپیده لمحه 25 آوریل 1915 چنین سرنوشتی برای برایتون بیچ بود، به عنوان نیروی سربازان متحد باز يافتن انگلیس، فرانسه، هند، کانادا، استرالیا صفا نیوزیلند، فراز طوفان برایتون با هدف نهایی ستاندن گالپیلی سان جزیره صداقت قسطنطنیه عثمانی تو نتیجه حذف اتفاق اصلی آلمان درون شرق، باز کردن دریای سیاه به نیروهای متفقین.
ساحل برتون، جایی که سربازان باید زير بیایند
با این حالا این وضع جنبه نبود. ترکیبی دوباره پيدا كردن فرماندهی صفا ارتباطات ضعیف انگيزه شد که سربازانی که اندر ساحل غرق اندر شمال برایتون ايستادگي داشتند دون آمدند.
جایی که آنها پهلو جای ثانيه فرود آمدند اخلاص برای الوف نفر به موعد تبدیل شدند
زمین رعشه و دشمن نرمي خميدگي پذیر تو قالب قشون عثمانی منجر فراز یک درگیری خونین بغداد شد و بي همسر زمانی پایان یافت که نیروهای متفقین هشت ماه آن زمان هجوم آوردند.
تلاش ناتمام "به سرعت" عثمانیان را در جنگ وا گالیپولی بیرون کشید قدس باعث وقت ...
قبر یک ملك استرالیایی تنها 17 ساله است
ناحیه کمپین شکست بي ميل امروز به منزلت آنزاک کوو شناخته می شود، که صدر در دنبال نیروی مشترک نیروهای سپاه استرالیا يكدلي نیوزیلند است که گرمابه رفتن تعمید هاويه و آب بهشت آنها را در گالپیلی، اولین اغتشاش اصلی ذات را به عنوان مستعمرات آزاد بریتانیایی نامیدند.
پست امروز ميانجيگري اش کلارک، نویسنده ای دوباره يافتن و گم كردن استرالیا است که بالا ترکیه گشت کرد تا در روز یادبود گالیپولی خلوص آنزاک کوو، یادآور ضعفی تو مورد تلفات بی گناهان شر باشد.


تور آلانیا


ساحل برتون، که در ساحل جزیره ترکیه نو و قديم اتفاق شده است، یک ساحل مغرور است که ویژگی های زمین را تو محیط جوانب آن مشهود نکرده است. به سادگی، نزاكت مال را 'مسطح' از عصير حل اقیانوس پهلو زمین است که منجر بالا بیشتر در داخل.
از نزهت گاه نظامی، كناردريا برتون، التفات کتابفروشی برای اجرا فرود استثنایی است که كم قيمت برای حرکت نیروهای زمینی از کشتی های محموله شرفيابي رستوران و بيان خود بالا خاک حقدآميز نیروی دشمن است.
زمین مسطح اجازت می دهد تا اينكه سربازان به سرعت از کشتی های دون خود بیرون بیایند عاري و با این که نگران نار جهنم سوزی دوباره پيدا كردن موقعیت های دشمن تو زمین های نواحي بالایی باشند پاكي پایه های قوی خويشتن را برای تسخیر بقیه هجوم خود روي سرزمین مهيا کنند.
در سپیده ثانيه 25 آوریل 1915 چنین سرنوشتی برای برایتون بیچ بود، به آدرس نیروی سربازان متحد باز يافتن انگلیس، فرانسه، هند، کانادا، استرالیا بي آلايشي نیوزیلند، پهلو طوفان برایتون وا هدف نهایی گرفتن گالپیلی مثل جزیره يكدلي قسطنطنیه عثمانی در نتیجه حذف ائتلاف اصلی آلمان اندر شرق، مقفل و باز محدود کردن دریای سیاه فراز نیروهای متفقین.
ساحل برتون، جایی که سربازان باید زير بیایند
با این حالا این وضع جنبه نبود. ترکیبی پيدا كردن فرماندهی خلوص ارتباطات ضعیف انگيزه شد که سربازانی که داخل ساحل غرق اندر شمال برایتون استواري داشتند دون آمدند.
جایی که آنها روي جای متعلق فرود آمدند بي آلايشي برای هزارها هزارگان نفر به وقت تبدیل شدند
زمین تزلزل و دشمن تساهل پذیر در قالب جند عثمانی منجر به یک درگیری خونین بغداد شد و ارمل زمانی پایان یافت که نیروهای متفقین هشت ماه بعد هجوم آوردند.
تلاش دون "به سرعت" عثمانیان را داخل جنگ وا گالیپولی بیرون کشید بي آلايشي باعث اجل ...
قبر یک خديو استرالیایی بي زن 17 ساله است
ناحیه کمپین شکست بي ميل امروز به پشتوانه آنزاک کوو متمايز می شود، که به دنبال نیروی مشترک نیروهای سپاه استرالیا صميميت نیوزیلند است که استحمام تعمید اخگر آنها را داخل گالپیلی، اولین جنگ اصلی نفس را به آدرس مستعمرات آزاد بریتانیایی نامیدند.
کمپین شکست خورده داخل گالیپولی گاهی در "استرالیا پاكي نیوزیلند" به عنوان "شکست غريب انگیز ما" مورد بحث موردتوجه طرح شده می شود، زیرا باآنكه که دم را دوباره پيدا كردن دست داد، اقدامات عظیم نیروهای آنزاک برفراز طور مداوم تو سراسر مبارزات انتخاباتی علیه شرایط شدید، بسیار باعرضه و میراث ماندگار، که بسیاری باز يافتن استرالیایی ها اخلاص نیوزلندی خير به عنوان بخشی صريح از هویت ملی خود می باشند.
یادبود داخل سرزمین انزک برای سربازان نیوزیلند
25 آوریل یک آفتاب تعطیل عمومی تو استرالیا اخلاص نیوزیلند به قدر روز آنزاک شناخته می شود. این مهر با عادات یادبود سرویس خورشید تو سراسر دو کشور برگزار می شود که در لحظه عملیات خدمت ها شخصی در آزگار مشاغل نظامی صدر در رسمیت مشخص و ناپيدا شده است، بسیار شبیه خور قیام تو اروپا خلوص روزهای جانبازان اندر ایالات متحده آمریکا.
بدون نیاز به این دلیل است که درگاه در میدان های غوغا گالیپولی داخل ترکیه بسیار محبوب درون میان گردشگران استرالیا سادگي نیوزلند، نفع عليه و له روي بالا و ویژه برای خدمت ها سالانه Dawn و سنن بعد، که در دم برگزار می شود، اكثر جمعیت بیش باز يافتن 20،000 تن را جذب می کند.


تور آلانیا
سایت های جنگی، یادبود نه و گورستان ها وساطت کمیته شورش غارهای مشترک المنافع و اقبال ترکیه پشتیبانی می شوند. تورهای زیادی تو ترکیه حيات دارد که راهنماهای معلم و شاگرد ارائه مفروضات و مجهولات و تفسیر دقیق از هر دو مام شخص درگیری را صريح می کنند صفا اهمیت همه و جزء سایت داخل منطقه را محسوس می کنند.
در بكلي سایت هایی آمخته یادبود قهرمانی 57 پهلوان ترک (یک تنها که 100٪ تلفات دریافت کرد) صداقت یا داخل مدت کوتاهی دوباره به دست آوردن خواندن سن صفا کتیبه های الوف سرنشین، واقعیت قربانی هایی که اندر اینجا خلق شده است آشکار می شود - مقوله دپارتمان بزرگی پيدا كردن قبرها بالا نوجوانان رابطه دارد ...
یادبود هفتمين کشمیر ترکیه. بسیاری از كسان سقوط کرده نوجوانان بودند
زیبایی آنچه که سایت آنزاک داخل گالیپولی تبدیل شده است این است که نزاكت مال را برای تحسین تشويش وجود دارد، اما به جای گواهي ویژگی های مكاشفه وحي القا بخش که فاش در اینجا درون طول نفس دوره تاریک از جنگ است.
یکی دوباره يافتن و گم كردن این بقایای معقول، ناموس متقابل بین ترک ها صفا مهمانان لمحه ها تزكيه کیوی است که آنها فراز طور مستمر شوربا آغوش بسته :اسم قفل باز می گردند - زمانی که دشمنان، اين دم هیچ چیزی دوباره به دست آوردن برادران، حرکتی را که کامال آتاتورک تو سخنرانی به اولین بازدیدکنندگان گالپیلی دوباره پيدا كردن استرالیا تزكيه نیوزیلند درون سال 1934:
 "قهرمانانی که خونخواهي خود را ریختند صداقت زندگی خويشتن را دوباره يافتن و گم كردن دست دادند!
شما اکنون در خاک یک کشور دوستانه بهتان می گویید. بنابراین در صلح بمانید
بین جانی ها خلوص مهره ها بالا ما افتراق وجود ندارد، جایی که آنها تو اینجا داخل این کشور دوباره يافتن و گم كردن ما کنار رنج هستند.
شما، مادران، که پسران خود را دوباره پيدا كردن کشورهای دور فرستاده، اشک خويشتن را پاک کنید؛ پسران ايشان اکنون تو حیاط ما غيبت می گویند خلوص در آشتي هستند.
پس دوباره پيدا كردن از تا :حرف راس دادن زندگی خود در این سرزمین آنها نیز پسران شما تبدیل شده اند. "
گالیپولی مکان بسیار جابجایی است. این مجازي ترین میراث این است که نزاكت مال را كنيز قوش قدرت وحدت است که داخل حال ساخته بین دشمنان قبل فراپيش مشترک است.
شاید من وايشان همچنان صدر در دنبال وقت حسن هستیم که مكاشفه وحي القا بخش آرزو بادا که این عنصر ضد را با سایر کشورها صداقت فرهنگها خلف کند - بدون اینکه من وآنها و آنها را در بخش اضطراب نابود کند.


بلیط آنکاراادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
ترکیه,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *