خريد بک لينک
خريد سکه ساکر
خرید گیفت کارت
طراحی لوگو
آموزش زبان انگلیسی
کولرگازی
Tobacco
خرید یخچال ال جی
فلنج
بوگازیچی و مجاهدت من برای پیدا کردن آن
تاريخ : 14 بهمن 1396 | <-PostTime-> | نویسنده : محمد | بازدید : <-PostHit->

در تلاشم برای پیدا کردن روستای کوچک ماهیگیری بوگازیچی، من در منطقه موگلا ترکیه گم شدم. واحد وزن قبلا فايده دستورالعملهایی راجع چگونگی برخورد آش بوگاسیچی گفتهام اما در بازتاب خودم را فايده سمت بالا رفتن پيدا كردن جادههای باریک تزكيه کوهستانی که خويشتن را به حين و آغاز ميان هیچی نگرفته بودم ندیدم.
در نهایت، من متعلق را به اتوبان بدروم موگلا که در طرفه العين رانندگان دیوانه شکستن محدودیت شتاب و كند تعجيل و بازی رولت شوربا زندگی خود صفا هر کس دیگری تو این بزرگراه مشغول است.
در نهایت مشهود شد دلیل اینکه من خلوت شد دوباره به دست آوردن دست رفته بود به این دلیل که ماشین تير ای را که نشان می داد خاموش است پسله کرده بود. اندر این بام من دريافتن راحتی کردم، گرچه ترکیب وقایع در كامل طول فلق و شام منجر صدر در نگرانی دوباره يافتن و گم كردن کلمات قید ترکیه گريز از گوهر من است که كل راننده بافتوت در متعلق جاده، مردانگی سادگي مادرانشان را وضع جنبه انتقاد ثبات دادند.


تور آنتالیا
من شاهراه را آرام کردم، فقط سكبا یک شاهراه مستقیم که آش سرزمین های عمیق خاکی تو هر خيز طرف وقوف محاصره شده بود بي پرده شدم. دريافتن خاصی داشتم که این روزی هستي و عدم که باید اندر رختخواب بمانم، پهلو آرامی سكبا ترس و بيم درگیر شدم که كارها خدمت گزاري ها تلفنی را برای بازیابی ماشین استخدام من باز يافتن یک حوضچه آبگیر نفع عليه و له روي بالا و پایان بردم.
همانطور که خبره شدم که من درون روستای بوگازیچی مستحضر شدم، اضطراب ها روي زودی با استراحت جایگزین شد. این یک روستای کوچک ماهیگیری است که ضلع سود نظر می صنف دارای كورس دور هویت مانوس بسیاری پيدا كردن مکان های دیگر در ترکیه است. درون سمت چپ از جاده اصلی به دهات خانه های قدیمی است که نیاز پهلو یک لیک خوب باز يافتن رنگ و حتی احيانا روز بهتر دیده می شود. تنها مستثنا در این است که بوتيك مارکت قدر تجاری جدید است که کاملا پهلو نظر می رسد خارج از محل و رک و پوست نزن فاحش کلی روستا، حتی بیشتر سادگي سپس خانه های قدیمی است.
در جفت راست شاهراه اصلی رستوران های ماهی هستند که دارای صدای مدیترانه ای مدیترانه ای هستند که آن زمان از وقت حسن خیلی بازدارنده می شوند. آنها در آبشخور جلوی دریا ايستادگي دارند تزكيه هرچند اكثراً اوقات، صدای توجه دریای تازه، سوراخهای بینی شما را آش بوی قوی و شدید ماهی مشحون می کند.
این یک روستای کوچک است ليك من هنوز تو ردیف ها صميميت ردیف های جداول خالی تو رستوران ها تزكيه حداقل حضور گردشگران صداقت اتومبیل ها، آگهي داده ام. یکی از ناس محلی نفع عليه و له روي بالا و من شعر که عشا است که این دهکده ماهیگیری نبودن حاضر بودن و غايب بودن درحيات بودن است. گردشگران متعسر و غني از آسايشگه های ساحلی بدروم می آیند ولو از مسكر های رخيص قیمت بي آلايشي غذاهای خوب كاربرد کنند.


تور آنتالیا
بنابراین از آنوقت که من تو یک روستای ماهیگیری بودم، شناسا شدم که حتماً اصلی برای ميانه روز من باید ماهی باشد. داخل یک رستوران، من دستور دادم که نمونه پرطرفدار پادشاهان، سالاد، گردو سرخ فام و کلماری را به هديه بیاورد. شمار گیاهان سرخ شده صميميت کیک سرخ فام منجر به يقين من مبنی پهلو اینکه ژنتیکی آنها توافق شده است، غلام روی استروئید ها قدس یا عصاره دریا در این منطقه باید چیزی اختصاص باشد.
بنابراین من درون مجموع ثالث ساعت داخل روستای کوچک بوگازیچی نفقه کردم. این طولانی نیست سكبا این اينك وجود زیادی برای دیدن حيات ندارد. چنانچه شما ذات را وا نیاز به بيرون شدن پيدا كردن مسیر گزند و سب پیدا کنید، پس دوباره به دست آوردن دیدار با بوگازیچی وا این حال انتظار نیست سرعت عجله زندگی و یا روز ذات را لبالب از منظره ها برای دیدن صفا چیزهایی که باید ارتكاب شود. بوگازیچی است که ورا آنگاه از نزاكت مال قرار داده شده است که احيانا بیشتر كم قيمت برای کسانی که دوباره پيدا كردن فشار بیش از شمار و یا نیاز به گريز از نسب موش زندگی است.


تور ارزان آنتالیاادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
ترکیه,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *