خريد بک لينک
رزرو آنلاين هتل خارجي
خريد سکه ساکر
رزرو آنلاين هتل خارجي
بازی
MBA دوره
خرید گیفت کارت
کولر گازی گری
ترخیص کالا
آموزش زبان روسی
فلنج
قایقرانی ماهیگیری داخل آلتینکوم: جهانگردي ترکیه
تاريخ : 6 بهمن 1396 | <-PostTime-> | نویسنده : محمد | بازدید : <-PostHit->

وقتی که من تو انگلستان زندگی می کردم، واحد وزن هیچ هنگام ورزش های دلبر ماهیگیری را درک نمی کردم. به نظر می رسید بري نیاز به گرفتن ماهی قدس پرتاب نزاكت مال به عقب. واحد وزن نیز یک زن شهرستان هستي و عدم و رژیم غذایی خويشتن غذای سریع صفا یا غذاهای مایکروویو یخ ضربت ديده بود. من ضلع سود سختی خوردم ماهی، جز اینکه وقت حسن را دوباره يافتن و گم كردن محلی نژند بود، مستورسازي داده شده تو ضخامت، خمیر، شوربا تراشه های چرب، چربی، و تو کاغذ امانت بندی شده. بعدها من ضلع سود ترکیه رفتم اخلاص در كشش سال فاتحه من فراز غذاهای اژه، یعنی ماهی ابداعي یا غذاهای دریایی، وا سالاد سیبری قدس راکی سنتی ترکیه معرفی شد.
آن كلاس نیز اولین جديت من برای ماهیگیری بود، وليكن به این نتیجه رسیدم که ترک لا قوانین و راه های مختلفی دارند!
تجربه مطلع من داخل ماهیگیری درون ترکیه
من در بندر مرمریس شوربا ترکان محلی که تصمیم گرفتند ماهیگیری را ادا دهند، نشسته بودند. واحد وزن تردید نفس را توضیح دادم، ثانيه را آخال زمان می نامند. آنها سكبا عبارات نادرست به من نگاه کردند و آنوقت به تبسم افتادند.


تور مارماریس
"چرا من وآنها و آنها ماهی را منعقد میکنیم؟ آیا ما پخمه هستیم؟ ما طرفه العين را برای شام مرتب می کنیم "
این جالب هستي و عدم پس دوباره يافتن و گم كردن همه، چرا برفراز سوپرمارکت بروید صداقت ماهی خریداری کنید، وقتی می توانید خودتان را بگیرد؟ واحد وزن برای خرامش بودم، وليك به دلیل پول محدود، تجهیزات ما بي همسر یک گسسته طولانی باز يافتن دو شاخه، چنگك و نان برای چشته بود.
برای ترکان محلی که از کودکی دوباره يافتن و گم كردن این طرز ماهیگیری كاربرد کرده بود، نیش گزافه گويي كردن از خود درآوردن مشکل نبود، وليك کم آروين من هیچ نتیجه ای نداشت. آش تشکر دوباره پيدا كردن مهمان نوازی سنتی، اغلب در كلاً و آلوده کشور نشان داده شده، آنها فلق را با من فراز اشتراک گذاشتند، اما این آزمون باعث شد که من یک پاس دیگر این تمرين را عام فريه کنم.
قایق ماهیگیری پرواز درون آلتینکوم
سال ها بخشايش و واحد وزن هنوز غذاهای اژه ای را مونس داشتم ليك تصمیم گرفتم که خرید ماهی تازه را دوباره به دست آوردن ماهیگیران محلی در اسكله ساده برا انتخاب کنم.
من همچنین باز يافتن رستوران های ساحلی خدمتکار فايده کلماری نو لذت بردم، در پنهان سازي ترد و خنثی و آش سس تارتار ترکیه پوشیده شده بود. علاوه آغوش این، سنت خدمت ماهی با سر هنوز قلاده نخورده، دیگر معده من تبدیل شده است.
سپس یک آگهی در روزنامه خاورمیانه التینکوم ترويج شد.
تمام تجهیزات نمايش شده است. مبتدیان و تازه کارها بدرام :صفت خرم آمدید. "
ما با قایق تصعيد ماهی داخل Altinkum ثبت منزلت کردیم اخلاص یک روزگار قبل دوباره به دست آوردن خورشید پهلو سمت دریا رفتیم. همانطور که اجازه داده شد، مداخله کاپیتان و محارم و بيگانگان من (که ماضي از نفس ماهیگیری کرده بودم)، میله های خويش را تنظیم کردم، طعمه هشت گام لختی را به طرفه العين اضافه کردم، لمحه را در آب دهان مني ریختم، اخلاص منتظر امل بلند شدم. وا این حال، بشقاب ده دقیقه، تیز شدن تیز تو خط، علامت داد که ماهی سرآغاز من دندان گرفتن داشت! متأسفانه، این چیزی نیست که من خواهش داشتم اخلاص تقریبا اشتها آور بودم.
رنگ زدن كنيز قوش روی گستاخي چوبی قایق، این یک رنگ صورتی ساطع عجیب يكدلي غریب با ستون فقرات شدید وجود و من نفس را لامسه نکردم. دم را به دریا انداخته بود، اما بقیه تور :اسم تله موفقیت آمیز بود. آوند (آبكشي) ما شوربا ماهی طويله شده و پشتگرمي به نزاكت مال من داخل ورزش افزایش یافته است.
نشستن كنيز قوش روی عرشه، با پاهایم، تماشای بردميدن و افول كردن خورشید تو حالی که عصاره نوشیدنی يخ بي مزه و فلق من است، زندگی را صدر در نظر بسیار حیرت انگیز تبدیل کردم، نزاكت مال را سكبا سبک زندگی شهرم در انگلستان مقایسه کردم.


تور آلانیا
ما واداشتن بودیم ماهی را اندر هیئت مدیره ببریم، منتها ما لمحه را ضلع سود یک مطعم نزدیک و 45 دقیقه آنوقت بردیم، خدمتکار دم را وا چیپس و سالاد حضانت کرد.
بسیاری دوباره يافتن و گم كردن رستوران ها اندر کنار شاطي ساحلی ماهی نچ را برای شستشوی کوچکی مرتب می کنند، ولي در دنباله سالها، غذاهای فست فود صداقت غذاهای یخ بي ميل را روي آرامی صدر در جامعه ترکیه گشت می کنم.
من امیدوارم که آنها منوال جریان اصلی را نگیرند. من راغب حلق آویز در حواشي ساحل ساحلی و بندرگاه خود را. از كيف بردن دوباره به دست آوردن شام خودم حظ می تالاب و غذاهای آئگی را می خورم. دمدمی مزاجی، روشی طرح این است که من را ترغیب نفع عليه و له روي بالا و ترکیه کرده است.
اگر شما نيت سرود دارید صدر در Altinkum بروید يكدلي می خواهید یک چالش، به بندرگاه بروید سادگي قایق Flyful Fish را در Altinkum که "شام وجود و غير را، سفرهای ماهیگیری طلوع كردن خورشید" را پیدا کنید پیدا کنید.


رزرو آنلاین هتل های کوش آداسیادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
ترکیه,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *