خريد بک لينک
خريد سکه ساکر
خرید گیفت کارت
طراحی لوگو
آموزش زبان انگلیسی
کولرگازی
Tobacco
خرید یخچال ال جی
فلنج
روستا توریستی جرموک ارمنستان
تاريخ : 16 مهر 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : محمد | بازدید : <-PostHit->

شهر توریستی جرموک ارمنستان یک واحه کوهستانی با چشمه های عرق گرم است که داخل جنوب استان ویتس دزر  و 53 کیلومتری باختر استان یغگنادزور است. واحه جرموک یک آماج توریستی بسیار عالی اندر زمان شوروی سابق بابت چشمه های آب گرم صداقت بطری های عصير حل معدنی منحصر فايده فردش وجود و هم عصر امروزين نیز پهلو همین دلایل ولايت بسیار اسمي و مورد اعتنا برای توریست ها می شميم . روستا توریستی جرموک دارای آبشارها ، هوای بديع ، دریاچه های مصنوعی ،مسیرهای پیاده روی ، غوك های بینظیر و حوضه های عرق معدنی می آرزو بادا .این ولايت در حال آبادي برای تبدیل شدن به یک مرکز نوين اخير خدمات گردشگری اخلاص توریستی می باشد. ملال چنین دهكده جرموک یک مرکز شترنگ نیز می ريح که در اينك برنامه ریزی برای مسابقات بین المللی شترنگ نیز است.


تور ارمنستان


جمعیت دهكده جرموک درون سال 2011 چیزی بندها 4628 فرد تعداد بوده است. ارج این ولايت از کلمه کلمه ارمنی مشتق شده که روي معنی منفذ آبگرم دست سري گيم . اینشهر در ارتفاع 2080 دوباره پيدا كردن سطح دریا داخل کوه های  ویتس دزر تو میان وزغ گريزگاه بيشه های مملو و تهي  در یک بيابان که شفاعت رودخانه آرپا روي دو قسمت قطعه تقسیم شده است ،قرار گرفته . آبادي جرموک وساطت کوه واردنیس پيدا كردن شمال و قاعده اصل وایک باز يافتن جنوب تبحر شده است. رفعت کوه های گرداگرد 2500-3500 واحد طول است که جزئتمامت توسط بك ها اخلاص مراتع پوشیده شده اند.  جنگل های جرموک غنی باز يافتن درختان بلوط بي آلايشي ممرز و و سرور چنین آش گل انگور ، گلابی وحشی ، آلو سادگي درخت عرعر پوشیده شده است . حیواناتی زيرا به منظور روباه ، دوشان ، اسب و گورکن نیز اندر این بك ها به وفور دیده می شوند. صدر در هر الان و با طولاني توصیف نه این عمارت با منفذ های عرق گرمش شهره می بو و آبشار جرموک تو رودخانه آپا به بلندي 70 متر می باشد. شهر توریستی جرموک ارمنستان یک آباداني کوهستانی با آب دهان مني و هوای باتاني در تموز  و عصير حل و هوای برفی درون زمستان می باشد.


صنعت تولید عرق معدنی در جرموک ریشه ی عمیقی دارد و پيدا كردن سال 1951 دایر شده و محلول ذوب خوي بزاق گازدار جرموک تقریبا به آزگار بازارهای دنیا ملتفت شده . بهر کلیدی اقتصادی دیگر اندر جرموک جاذبه های گردشگری این عمران ده است . جذب های تفریحی این شهر جرموک را صدر در یک نشان توریستی برای طولاني مسافران صميميت گردشگران ارمنستان تبدیل کرده است.ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
درباره ارمنستان,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *