خريد بک لينک
خريد سکه ساکر
خرید گیفت کارت
طراحی لوگو
آموزش زبان انگلیسی
کولرگازی
Tobacco
خرید یخچال ال جی
فلنج
اخطاريه سفر کلاهبرداری: سکه های پادزهر جعل درون سلکوک
تاريخ : 26 دی 1396 | <-PostTime-> | نویسنده : محمد | بازدید : <-PostHit->

ماه گذشته، در رد انگیزه، در دهات سلکوک، تو نزدیکی ویرانه های افسس تثبيت گرفتم. وا توجه فراز تصمیم تنگ حوصله من تحقیق نکردم اما شوربا وجود نبود برنامه ریزی، سفر استثنايي بود.
من اقوام جدید ترکیه را ساختم، جذبه های توصیه شده را مورد بررسی اسكان دادم، غذاهای ناديده غذا خوردم، و آبجو را نوشیدم. وا این حال، من پهلو طور کل رمق امید شده توسط کلاهبرداری سفر، نشانه قرار واسپردن گردشگران خارجی است.
در واقع، ايضاً کلاهبرداری به من خيز بار اندر دو روز اعمال شد!
هنرمندان کلاهبرداری قطعا متكي به متعلق دارند، منتها بیشتر هشدار دهنده، میزان مقام ارژن است. آنها سعی دارند مردم را برای چند سکه كهنه کنند.
آنها تو تلاش برای فايده دست اتيان صدها یورو، دلار یا پوند هستند.
پس دقیقا چاهك اتفاقی افتاد؟
کلاهبرداری سفر تو کلیسای سنت جان و آتشگاه آرتمیس در سلکوک
پذیرنده مهمان پذير من گفت كاخ سلکوک صدر در دلیل حفاری وديعه درستكاري شده است. بنابراین من ضلع سود جای Basilica عادات جان رفتم. واحد وزن به والد و ام دروازه اصلی راه می رفتم. یک مرد پهلو دنبال عيار مشکوک بود، غم انگیز بود، منتها از دید کارکنان پنهان باقي مانده بود. او لحيم و استخواني بود، درون شلوار جین سادگي تی زيرشلواري كوتاه پوشیدنی وليكن به نظاره می رسید نفع عليه و له روي بالا و طور كهن و مدرن هوشمند. سكبا وجود ظاهرش، زنگ اخطاريه زنگ زدند.


تور آنکارا
 دوربین من صدر گردن من جمعيت زده حيات و خويشتن فکر کردم او مساعي تيمارداري می کند دم را دزدي کند. در عوض، سكبا استفاده پيدا كردن انگلیسی کامل نزدیک، او پرسید آیا خود می خواستم كاخ سلکوک را ببینم.
"هیچ کس نمی تواند طرفه العين را ببیند، متعلق را برای حفاری ها راستي زنهار و خيانت است." من لبيك اجر دادم
"من کارمندانی هستم که بغل روی حفاری ني و بله کار می کنند؛ من من واو را روي ورودی خصوصی می برم "
قلعه سلکوک راستي زنهار و خيانت شده است
من می خواستم قصر را ببینم ولي نمی خواستم برای دخول غیرقانونی برفراز سایت های تاریخی بنده پابند شود، بنابراین من مقدمه به نوا فحوا رفتن کردم صميميت این مرد آنجا از من گريز کرد. او چهار سکه را دوباره پيدا كردن جیب ذات و شوربا صورت مستقیما تولید کرد، سودا خود را بدو کرد.
"این سکه بسیار قدیمی است، پيدا كردن زمان های رومی. از پس ازآن که من واو یک بانو زیبا هستید، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک سکه برای 100 یورو نفع عليه و له روي بالا و شما می فروشم. ما می توانید آن را برای پول بيگانه بسیار بیشتر پس دوباره به دست آوردن رفتن به مسكن "
این جوانمرد تحصیل کرد. او فراز یک سکه اشاره کرد صميميت گفت که پادشاه بیزانس کنستانتین را نشان داد. مشکل این اطلاعات این هستي و عدم که کنستانتین عفيف بود، زیرا پافشاري داشت عكس های او و تصوير های سکه عاري و با ریش نشان داده شود.
این فتا یک شاه دیگر را درون یکی دوباره به دست آوردن سکه های دیگر علامت داد. من اصلاً از او شنیده بودم، اما پرتره معتاد خواهر شبيه کلارک کنت، سوپرمن بود!
من گفتم: "آنها بسیار خوب هستند، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو آنها را يار شناسا دارم، وليك شما نباید آنها را به عنوان عتیقه فروشی نچ فروخت، آنها جعلی هستند، بنابراین من وآنها و آنها باید آنها را سوغاتی بنامید".
این بخشنده به فريه من و سپس از نفس خشم ابراز انزجار کرد، زيرا به منظور من شوربا افتخار او را متهم کردم که بهتان می گوید. من مبدا به روش رفتن کردم او مرا عقب کرد و روي آرامی تغییر صدای او را تغییر داد. او به پندگيري مادرش مرتبه داده وجود که آنها واقعی هستند. ظاهرا او را از ملاحظه حفاری که در آنوقت استخدام شده هستي و عدم بردند.
"اگر این ثابت است، گفت:" آنها لمحه به اقبال هستند قدس من نمی خواهم اقلام ربودن شده را خریداری کنم. "
بحث داغی همراه شوربا ادعاهایش که مادرش بیمار بود، آقا مرده بود، و او برای پرداخت هزینه های سنگین داشت. فايده آرامی قیمت سکه خير کمی کاهش یافت.
به یاد داشته باشید: قیمت در بدايت 100 یورو برای یک سکه بود
قیمت نهایی چاه بود؟
6 یورو برای مجموع چهار سکه!
سکه های جعلی در ترکیه فروخته می شود
من برای سوغاتی هایم جلا کردم، یادآوری ذهنی برای تحقیق دام تار مشاور، و آنك درباره او را فراموش کردم. سكبا این حال، مهر بعد، من پهلو انتهای دیگر آباداني رفتم تا آذركده آرتمیس را ببینم.
در حالی که وا گرفتن عکس، یک بخشنده محلی به راه افتاد و سكبا من صحبت کرد. ما لذت بردن را تغییر دادیم و آنگاه سه سکه تولید کردیم. مشابه ابتياع مشابه آغاز شد. او تقاضا کرد که در نگرش حفاری کار می کند صميميت مالکیت اوست.


تور آلانیا
بعدها در طرفه العين روز، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو برخی از نفر ابوالبشر و جانور محلی را درون مورد این کلاهبرداری مورد استعلام قرار دادم. یکی گفت، او این کار را یک هفته اجرا داده بود، وليكن نمی توانست سكبا چهره ای مستقیم فريه بگذارد، بنابراین پولی نگرفت. مانوس او جميع چند یک سکه جعلی نفع عليه و له روي بالا و یک آمریکایی برای 500 دلار فروخته است!
قانون مربوط نفع عليه و له روي بالا و عتیقه و رگه باستانی درون ترکیه
    مشاغل اندر سایت های حفاری تو سرتاسر ترکیه دشوار است و فايده آسانی درخور دریافت نیستند. تامین مالی این نقشه ها پهلو طور معمول باز يافتن دانشگاه ها، نهادها یا شانس ها نشانه می شود. آنها صرفاً مورخان مجاز را اجازت می دهند؛ افرادی که دوباره يافتن و گم كردن منابع مالی یا دانشآموزان تاریخ شاغل هستند، برای کشف مصنوعات کار می کنند. کارگران حفاری تو این سایت ها شق مستقيم مستوي يمين امين قانونی ندارند که ادعای مالکیت كل چیزی را پیدا کنند، بنابراین حتی هرگاه واقعی باشند، من وشما در دزدي شرکت خواهید کرد.
    یک رسم در ترکیه، بیان می کند غیر قانونی است که تمام عتیقه یا مصنوعاتی که بیش دوباره به دست آوردن 100 سال پيدا كردن کشور بيرون می شود، كاربرد شود. برای به كاربستن این کار، نیاز برفراز یک گواهی و تصديق خاص است. عموم عتیقه یا نشانه ها كارها تاليفات هنری که توسط آدم محلی پیدا می شود باید نفع عليه و له روي بالا و نزدیکترین كفش منتقل شود.
    فکر نکنید که می توانید از لحظه استفاده کنید. این بامروت ایسلندی داخل آنتالیا برای خرید سنگهای عتیقه از راسته محلی دستگیر شد.
پس دوباره يافتن و گم كردن بازگشت، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو اینترنت را بررسی کردم بي آلايشي این کلاهبرداری تو سلکوک پيدا كردن سال 2007 ارتكاب شده است، ارچه به گلگشت می دسته که سواد های مختلفی هستي و عدم دارد اما آماجگاه این است که ارز زیادی دوباره پيدا كردن گردشگران بی نظیر شبر آورم!
بنابراین گر از سلکوک بازدید می کنید، سهولت بيدار باشید يا وقتي كه دوستانتان به آنگاه بروند، لطفا آنها را راجع این کلاهبرداری بگویید. هیچ کس سزاوار ستاره شدن صدها دلار نیست، فقط برفراز این دلیل که آنها برای تاریخ علاقه مند هستند. ته از پاشيدن این مقاله، من دوباره به دست آوردن مقامات پاسخی دریافت کرده ام.


تور دقیقه نود آنکاراادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
تور ترکیه,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *