خريد بک لينک
خريد سکه ساکر
خرید گیفت کارت
فلنج
5 چیز تو یالیواک درون شبه جزیره بدروم
تاريخ : 26 دی 1396 | <-PostTime-> | نویسنده : محمد | بازدید : <-PostHit->

پس دوباره يافتن و گم كردن گذراندن چندین مرحله به یالیواک درون بدروم، در الان حاضر، تيررس تعطیلات مورد تعشق من درون ترکیه است. با توجه فراز تحسین، این خلوت زیبا تو ساحل، دلبر گردشگران خارجی صداقت ترکیه است. فايده طور اختصاص پنج دلیل حيات دارد: به چه علت من به عقب برگردم، و این بخش همچنین به عنوان یک راهنمای خوش برای بازدیدکنندگان برای اولین بار اندر رفت بي آلايشي آمد است.
سواحل یالیواک خالصاً یک نوار باریک دوباره به دست آوردن شن اخلاص ماسه است، اما آنها مکان های عالی برای آویزان، اندر روز خلوص یا اندر شب است. كناردريا اصلی ساحل از مرکز آباداني به بندر ماهیگیری قدیمی می رود.
صندلی های خورشیدی رایگان متعلق به کافه ها و رستوران هایی است که تو کنار آن قرار دارند اخلاص شما می توانید هم زمانی که دوست دارید، بنشینید و نفع عليه و له روي بالا و شما غذاهای مرتب و نوشیدنی بخورید. بیشتر کافه نه دارای اتصالات Wi-Fi بكر هستند، بنابراین می توانید كنيز قوش روی ناهار خود دروغین بي آلايشي اینترنت را ممارست کنید.


تور آنتالیا
جاده ها سادگي سیستم باني های شناور، نغمه به آب دهان مني کم منتهااليه و رو و عراق هرگز شلوغي نیست، حتی درون تابستان، و دم را یک نشانه عالی برای تعطیلات ساحل خانواده است. در پس ازآن تا "ساعت طلایی" اتراق داشته باشید تزكيه برای درمان اضافی در آنگاه هستید. این ناحيه برای سبزشدن های سرشار جنب صميميت جوش مشتهر است، بنابراین استراحت کنید ولو زمانی که خورشید در پشت افق مغرور باشد، برای عکس کامل امکان پذیر است.
من شناخته شده است که برفراز ساحل در ساعت 11 صبح می رسد و آن زمان از یک ماه کامل از شمس گرفتن، شام در ساحل تزكيه نوشیدنی ها داخل ساعت 1 فلق و شام ترک می شود! فضای خنک اندر یالیواک فايده این معنی است که هیچ کس نمیتواند پلک را بپوشاند گر شما برای شام لباس نپوشید.
من می توانم Sofis Bar and Restaurant را برای آزمايش ساحل و مرحله در تمام روزها توصیه کنم. شام های ترکیه ای که كل پنجشنبه شب اندر تابستان برگزار می شود نیز علاقه مند کننده است. بیشتر جمعيت های ساحلی درون طرف دیگر یالیواک خلیج، تو مکان هایی مالوف ساحل شوما تزكيه ساحل مگی محصور می شوند، وليك شما باید تو اینجا برای سونا هزینه کنید.
بازار یالیواک بازدید کنندگان را از سراسر مثل جزیره بدروم جذب می کند، که برفراز دنبال شراء برای لباس، کالاهای چرمی، وسایل الکتریکی، جواهرات و قماش ها هستند. این نیز یک مکان طراز اول برای خرید درآمد باج غذایی بديع است گر شما اندر یک ملک خودخوری اقامت. میوه و سبزی صدر در نظر می عده خیلی اشتها آور است اخلاص شما می توانید طرفه العين را برای کسری باز يافتن قیمت که تو سوپرمارکت ها آهار می کنید خریداری کنید.


تور آنتالیا
آجیل صميميت غلات نیز داخل فراوانی چي هستند پاكي ترشی ترشی مورد علاقه هستند. داخل عوض، برای چیزی شیک آبديده و همچنین یک رهاورد عالی برای قوم و دوستان، برای التذاذ بردن از سنتی ترکیه را انتخاب کنید. اکثر بيع گران سرزنده هستند که قبل از خرید نفع عليه و له روي بالا و شما یک انموذج را آزمايش کنند.
بسیاری از بيع گران فروش، هنوز دوباره يافتن و گم كردن تکنیک های ابتياع از روزگار عثمانی مصرف می کنند. آنها آشنا صاحبان بوتيك ها درون دنیای مغرب و خاور رزرو نشده اند، بنابراین خواه شما ساكن می شوید تا ورقه شناسايي راي سياهه کنید، خواست داشته باشید که سكبا خرید آن، خریداری کنید. این تماماً بخشی پيدا كردن سرگرم کننده است، خرید الگو ترک، با این حال، قبل دوباره پيدا كردن رفتن به مهارت های haggling نفس را فراز بردن، بنابراین من واو در ابتياع در روند.
بازار عموم پنجشنبه اندر بازار مربع، درون بالای شهر، داخل نزدیکی ایستگاه كشتي برگزار می شود. سرانجام و اينك را داخل اسرع مهلت دریافت کنید زیرا درون اواسط خورشيد مشغول کار سادگي بسیار گرمسيري است.
هر شمس سفرهای قایق از بارانداز قدیمی یالی آباک خارج می شود و بالا طور معمول، اقوام و من، سفرهای مشترک قایق شوربا دیگران را گزينش می کنند، زیرا این کار ارزان بران است، منتها من فکر می کنم آزمون شگفت انگیز استخدام یک قایق خصوصی است. شتا گذشته، هزینه كرايه ربح روز 550TL برای پنج نفر. این کار فقط شوربا 30 پوند در هر فرد درون نرخ مرتبت فعلی کار می کند.
سفرهای قایق یا روي جزیره دوشان و Gumusluk، بي آلايشي یا فراز شرق، در اطراف سر و بانگ به كرانه آرام، که ایده نسل احمر برای snorkelling بي آلايشي ماهیگیری است. غذای پرستاري شده اندر کنار همواره كثرت و لذيذ و بي مزه دلچسب است. ضمير اول شخص جمع همچنین می توانید باز يافتن نوشیدنی های نرم نرمك و الکلی خریداری کنید و اتاق زیادی برای گسترش حين وجود دارد، خورشید را خیس کنید سادگي برخی دوباره پيدا كردن منظره های نادر انگیز را ببینید.
دریای اژه برای سایه های آب فیروزه ای آسان است و این انگيزه می شود حتا شما را دوباره به دست آوردن خط ساحلی خیره کننده بدانیم.
من دوباره يافتن و گم كردن سفرهای قایق حظ می برم، ولي شما باید دوباره به دست آوردن آنها كناره گيري کنید، هرگاه فرزندان کوچک هستید. انهزام کوچک از خورشید تزكيه حتی در مناطق سایه دار وجود دارد، آن آتشناك می شود. این عالی برای برنزه ازمد افتادن است وليكن مطمئن شوید که کرم خورشید را روي طور منظم استفاده کنید. حتی دد ديو محلی به بارانداز بازگشته اند، پس باز يافتن گذراندن قایق درون دریا!
به آدرس یک حامي بلندقد با عاشق یالیواک خلوص جذابیت سنتی آن، من اميدوار این وجود که برنامه ها برای یک تالار تفریحی جدید انتشار شد. صدر در نظر میرسد نوبت چند میلیارد پوند دوباره پيدا كردن هنرنمایی هنرنمایی وا جذابیت تودل برو روستا، خیابانهای مخروبهش، و لنگرگاه ماهیگیری قدیمی، زيبنده نبوده است. وا این حال، در جذام سپتامبر باستان من مارینا را برای خودم دیدم پاكي بسیار سردماغ شدم.
ساخته شده متنفر تهي از دهكده قدیمی، نزاكت مال را بر روی تصویر کارت پستال یالیواک تاثیر نمی گذارد پاكي مسافران تو حال حاضر انتخاب بیشتر از مکان های برای خوردن و نوشیدن؛ زمین بازی کودکان؛ دكان طراح؛ گالری های هنری؛ سادگي کلوپ های منحصر فراز فرد.
کاملا ساده دلانه می گویم، خويشتن نمی توانم دوباره يافتن و گم كردن بسیاری دوباره به دست آوردن این تاسیسات جدید استعمال کنم، اما به پس قایق های استثنايي فوق العاده راكب شده درون بندرگاه، مرتبه بسیار زیادی از آدم می توانند.
حتی هیجان انگیز مرطوب طرح های برای کشتی های وا سرعت خراج از رفت بي آلايشي آمد مکرر برای تور :اسم تله های روزانه فراز جزایر یونان است.
با وقع به یالیواک زندگی را به عنوان یک روستای کوچک ماهیگیری مقدمه شده است، طیف وسیعی دوباره به دست آوردن غذاهای بین المللی نمايش شده توسط رستوران ها معمولي است. بی نظیر، غذاهای دریایی اشتها آور هستند تزكيه رستوران هایی که اسكله قدیمی را مراسله می زنند، ماهی های ابداعي را داخل کابینت های شیشه ای آرم می دهند، بنابراین ضمير اول شخص جمع می توانید ماهی وجود و غير را وا وزن خود گزينش کنید صداقت سپس وقت حسن را کبابی کنید.
رستوران های سنتی ترکیه نیز شمارشگر های شیشه ای مبصر بزرگ تر خود را با غذاهای دهان آبیاری (غذاهای آماده) انباشته می کنند. سعی کنید Acili Ezme، شیب گوجه فرنگی حاد که کاملا همراه آش پختن تازه آزموده شده است. هرگاه غذای ترکیه ایده دودمان برای سایز خويش نباشد، كلاً چیز تو رستوران های پیتزا صفا همچنین مسكن های هند صفا استیک درون دسترس است.
رستورانهای یالیواک همچنین دارای مزایای اضافی محیط پيرامون سورئالی می باشند که باعث می شود صيف و زمستان ویژه های مختصه خود را داشته باشند. بسیاری دوباره يافتن و گم كردن رستوران ها شاطي را مراسله می گذارند سادگي میز را روی شن یا کف پوش تثبيت می دهند حتا شما بتوانید یک غذای سكون بردبار با چرت زدن دریا، چند متر فاصله داشته باشید.
با ناس محلی قاطي شوید، پيدا كردن طریق عمران ده به منطقه حواشي مسجد راس بزنید. اندر اینجا ضمير اول شخص جمع می توانید ضلع سود طور غیر رسمی (و ارزان) تو رستوران سبک ترکیه به lukantas. Teashops همچنین افراد محلی را که بازی های متحرک را پيدا كردن دومینو یا کارت بازی می کنند، میزبانی می کنند تزكيه برای افراد جالب مشغوليت می کند!
این مقاله توسط جسیکا ویتل، مسافر مشتاق است که داخل سراسر دنيا بوده است. او دارای نکات پاكي توصیه های ناحيه ای برای اشتراک سكبا خوانندگان است، ليك توصیه می کند که به توقفگاه منزلگاه ساحلی رجعت کنید تا حظ های خويشتن را ببینید. پیشنهاد وی برای اسكان شبانه یک Panoramic Villas است که قدرت و های عالی ویلاهای تعطیلات و خانه ها درون سراسر آفاق را دارند. نظر Villas یالیواک خود را اینجا.


تور دقیقه نود کوش آداسیادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
ترکیه,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *