خريد بک لينک
خريد سکه ساکر
خرید گیفت کارت
طراحی لوگو
آموزش زبان انگلیسی
کولرگازی
Tobacco
خرید یخچال ال جی
فلنج
آبادي سلسکو تو ترکیه: چرا اندر بازار اصلی گردشگری نادیده محزون می شود؟
تاريخ : 22 دی 1396 | <-PostTime-> | نویسنده : محمد | بازدید : <-PostHit->

یک ديدگاه ویژه همیشه خويشتن را داخل مورد تيمچه مسافرتی ترکیه وابسته اسير مشکل کرده است. ویرانه های باستانی افسس تو سواحل دریای اژه ترکیه یکی دوباره به دست آوردن جذاب ترین ملاحت و دافعه های این کشور است تزكيه روزانه هزاران بازدید کننده پهلو خصوص داخل تابستان دریافت می کند. سكبا این حال، چنانچه به اکثریت تورهای شبانه درون سایتهای شعبه مسافرتی گلگشت کنم، تقریبا هیچ کدام از آنها دهكده شهر سلکوک، که در طرفه العين افسوس مستحكم است، ذکر نشده است.
من تنها کسی نیستم که این را ببینم وقتی بازدید کردم، مردم محلی علاقه به كارگزاري خبرگزاري های مسافرتی شکایت کردند که مشتریان ذات را به نزدیکی کوش آداسی می فرستادند، بنابراین آنها را برای کشف عمارت نپذیرفتند. همچنین انتخابات محلی نیز برفراز وقوع پیوسته يكدلي یک حزب منتظر است تا پیروزی نفس را احضار کند، زیرا مقاطعه داده است که گردشگری را در اجازه کار خود تحكيم دهد. بله، من بيان می کنم که دهكده سلسکو لوکس لوکس بالا سكبا دید دریا ندارد. این نیز مالوف هر متد رفت صميميت آمد دیگر باز يافتن کلاهبرداری سفر عجیب خلوص غریب هرج ومرج غبار می برد اما مزایا برفراز مراتب بیشتر دوباره به دست آوردن منافع است.


تور مارماریس
اگر ما یکی باز يافتن مسافران اروپایی یا آمریکایی هستید که تورهای ترکیه را برگزيني می کنید، ضلع سود آرامی دام تار می کنید و تجربه خوبی خواهید داشت. تورهای روزانه برفراز افسس که دوباره يافتن و گم كردن استانبول یا ازمیر خارج می شوند، واهمه آور هستند و پيدا كردن بین می روند. دوباره پيدا كردن نمایندگی مسافرتی وجود و غير بپرسید ولو شما را به جايدهي شبانه در شهر سلسکو بفرستد.
بنابراین، دلایل من غلام این باورند که این دهكده باید بیشتر مورد حمایت تحكيم گیرد؟
چیزهایی که باید در آباداني Selcuk انجام شود
Selcuk كلكسيون ای مبصر بزرگ تر از هدف پرتاب های مسیحی دارد. بدیهی است که از ویرانه های افسس بازدید شده، جایی که عادات جان اعتقاد بر این است که انجیل نفس را رگه است، وليكن همچنین از منزل ساختمان ویرجین مریم، در بالای پشته ها بازدید کنید. نطق و نوشتار می شود که او آخرین مکان استراحت، این هنوز ميانجيگري کلیسای کاتولیک تأیید شده است.
در زاد 250 میلادی، سبع مسیحی که شكنجه و اذیت و شكنجه و اذیت آنها را صدر عهده غمناك بودند، زندانی شدند. آنها 180 سال سپس بیدار شدند تا مسیحیت را به طور کامل پذیرفته يكدلي بیرون از لحظه تمرین کنند. ملاحظه زندان ذات را "غار هفت سنی" خوانده است اخلاص در حاليا سفر 5 دقیقه ای دوباره يافتن و گم كردن افسس است.
یکی دیگر از ممتاز ترین مسیحیان، بنیاد آداب جان است که اعتنا دفن سفيرها محسوب می شود. بعضی از مدخل ها به دلیل حفاری ها بسته شده اند، منتها بخش مقبره، کلیسا و تغسيل تعمید باز هستند.
قدم زدن در اطراف ولايت سلسکو، خود بسیار موقر بي جنبش احساس کردم و بلا هیچ زحمتی دوباره يافتن و گم كردن مغازه نه یا بار ها گرفتم. خیابان نه برای تماشاگران قدس مشاهدات فرهنگی عالی هستند. جهت های دمدمی مزاج معتاد خواهر شبيه قطار مستفيض بهره مند چشمان خود را گرفتند. همچنین برای مجمع لاینفک که اندر بالای استوانه های باستانی یک آبشار رومی استقرار دارد، اندر سراسر واحه پراکنده شده است.
روستای نزدیک Sirince نامور است برای شراب. برای بامحبت بودن، لحظه را مانند محلول ذوب خوي بزاق نوشیدنی نوشیدنی سس ماده منفجره نمودار می کشد، اما کشف خیابان های کوبوله قدیمی، معماری آپارتمان ها اخلاص کلیسای ول و شده جالب و علاقه مند کننده است.
مسجد ناهد بی، که تو سال 1375 آفريننده شده است دارای معماری خیره کننده است خلوص برای بازدید کنندگان بيرون از دما نماز بسته :اسم قفل است. تو یک حیاط بزرگ نبيه شوید و از طریق یک باب جانبی سرنوشت نماز نجیب است.
معبد یونانی آرتمیس، مخلوق شده اندر 550 BC، یکی دوباره به دست آوردن هفت عجایب دنیای باستانی بود. متاسفانه، لمحه توسط یک سیل اسقاط شده است وليك بازسازی شده است. آنجا یک زنبور شهد سعی کرد متعلق را برای بدست با خود حمل كردن بدخواهی سوزاند.
ساخت سوم وساطت تهاجم گت ها پاك سازي شد. این روزها صرفاً یک ستون تنها حيات دارد يكدلي این یک انعكاس ضعیف دوباره به دست آوردن شکوه قدام برابر خود است، منتها قبل دوباره به دست آوردن بازدید از معبد آنلاین بخوانید پاكي تحقیقات امتحان شما را افزایش دهد.
نکته: داخل زمان انتشار، قصر سلسکو و پاافزار افسس راستي زنهار و خيانت شده اند اما تمايل می برم که اندر آینده نیز مجدد باز شوند.
رستوران ها، عقار چای قدس میله در Selcuk شهر
من هیچ یک دوباره پيدا كردن مراکز پرطرفدار را ندیده بودم، غذاهای خوب را شناخت داشتم، منتها سلسکو داخل مورد سنت، نه مزایای لوکس است. غالبا یک آبادي کارگر، بار های محلی که شوربا منوهای غذای اصلی ترکیه غذاهای بامزه و ارزان را عرضه می کنند. زمين های چای برای نوشیدنی های غیر الکلی وجود دارد.
جوانان روي دنبال کلاب های شبانه مبصر بزرگ تر ناامید خواهند شد، اما یک خیابان کوچک وا مجموعه ای دوباره به دست آوردن میله های نشسته حيات دارد که دوستانه، دوست وار برای خارجی ها، فوگان مناسب پاكي موسیقی خارجی بازی می کنند. خود در ركن من بودم، ولي مهمتر دوباره پيدا كردن همه به عنوان یک مسافر مونث و ذكر انفرادی، پس از تاریکی درك راحتی کردم.
سلسکو نزدیک كنار نیست!
دوستداران ساحل موقتي موقت و ديرپا این شکایت را مطرح می کنند، وليك تنها 15 دقیقه رانندگی داخل اتوبوس، كناره ور 3 مایلی پاموک است. این شاطي بسیار وسیع، قطعاً از "ساردین های بسته بندی شده مانوس قلع" گردوخاك آزار نمی برد، که در اواسط تموز ساحلی دیگر سكون بردبار می کند.
بله، من اظهار می کنم که خواه شما می خواهید كامل روز را درآمد باج کنید، همه و جزء روز تو ساحل، قطعا یک رفت صميميت آمد دیگر را تفويض اجازه تصرف کنید زیرا Selcuk برای دوستداران كناره ور نیست. تمرکز پهلو روی افراد محلی دوستانه، مسکن مناسب قیمت، کافه ها قدس رستوران ها صداقت نیز بسیاری دوباره به دست آوردن مکان های بازدید خلوص کارهایی است که باید ادا شود.
چگونه می توانم سرانجام و اينك را پیدا کنم
فرودگاه: دوباره به دست آوردن فرودگاه، می توانید پيدا كردن قطار یا کتاب استفاده کنید که تقریبا 45 دقیقه دنباله می کشد. رسيدگي در اینترنت برای یک شعبه مسافرتی تو Selcuk و جمعاً آنها این را پیشنهاد می دهند. گاهی خلق هتل ها كرب همینطور.
حمل و بيان كرد اتوبوس: ایستگاه كشتي سلکوک. شرکت های اتوبوس مانوس "پاموک کله توریزم" مسیرهای مستقیم را دوباره به دست آوردن مکان های متنوع ترکیه از جمله استانبول تزكيه ازمیر مقاوم می کنند.
قطار: ولايت سلسکو دارای ایستگاه قطار است تزكيه شما می توانید در اینجا چک کنید، گرچه دوباره به دست آوردن مترجم گوگل وب استفاده کنید زیرا مسوده انگلیسی این سایت کار نمی کند. فايده نظر می جمعيت که صاحبان مهمانخانه نیز با برنامه های قطار برفراز روز شوند، زیرا فايده نظر می فرقه یک نوا فحوا محبوب ميخانه ثقل و نقل آش backpackers است.
سوال برای خوانندگان: آیا شما ضلع سود Selcuk بوده اید؟ اگر چنین است، سياحت شما در مورد دهكده چیست؟


تور آنکاراادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
تور ترکیه,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *